"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Uczestnik udawał Davida Draimana i zaśpiewał "The Sound of Silence"

Aleksandra Degórska
11.03.2019 10:45
Twoja twarz brzmi znajomo David Draiman|north Fot. kadr z wideo

Obejrzyjcie występ Antka Smykiewicza, który udawał wokalistę Distrubed i wykonał piosenkę "The Sound of Silence".

Cover "The Sound of Silence" w wykonaniu Disturbed stał się bliski wielu Polakom, gdy został odtworzony podczas marszu milczenia w Gdańsku. Wówczas wielu mieszkańców żegnało swojego prezydenta Pawła Adamowicza. Polityk został zabity przez nożownika, który go zaatakował podczas 27. finału WOŚP. Cover "The Sound of Silence" wybrzmiał z Wieży Mariackiej podczas pogrzebu Pawła Adamowicza oraz pojawił się na zakończenie żałoby w Gdańsku.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Antek Smykiewicz jako David Draiman z coverem "The sound of Silence"

Trudne zadanie otrzymał uczestnik talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Antek Smykiewicz, który musiał udawać Davida Draimana wykonując kawałek "The Sound of Silence". Ze względu na to, że piosenka jest ważna dla sporej części Polaków, wokalista nie mógł sobie pozwolić na kiepski występ. Gdy tylko Smykiewicz pojawił się na scenie ucharakteryzowany na Draimana wszyscy w skupieniu czekali aż zacznie śpiewać.

Przeczytaj także

Jak wypadł występ Antka Smykiewicza? Jurorzy pod koniec jego występu mieli łzy w oczach:

Zobacz także: >> "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera w świetnym wykonaniu w polskiej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" <<

Rockowe występu w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W talent show nie brakuje występów z rockowym pazurem. Zwycięzca 10. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Mateusz Ziółko, wcielił się m.in. w wokalistę Scorpions, Lenny'ego Kravitza czy wokalistę grupy Perfect. 

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.