"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Uczestniczka w roli Chestera Benningtona. Jak wypadł utwór "Numb"?

Aleksandra Degórska
18.03.2019 10:55
Twoja Twarz Brzmi Znajomo|undefined Fot. kadr z wideo

Czy Marta Wiejak poradziła sobie z repertuarem Linkin Park? Zobaczcie nagranie z jej występu w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Dla niewtajemniczonych wyjaśnimy, że w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" polskie gwiazdy muszą się wcielić w role znanych muzyków zarówno polskich, jak również zagranicznych. W 11. sezonie talent show zobaczyliśmy już Igę Krefft w roli Axla Rose'a, Elę Romanowską jako Krzysztofa Cugowskiego, jak również Antek Smykiewicz zagrał Chada Kroegera.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11": Marta Wiejak jako Chester Bennington

Jedną z uczestniczek talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest Marta Wiejak, aktorka musicalowa, która wystąpiła m.in. w teatrze Roma w spektaklu "Piloci". W 4. odcinku programu wokalistka miała bardzo trudne zadanie, bowiem musiała zagrać męską rolę, co dla kobiet jest dosyć trudne. Marta Wiejak wylosowała bowiem postać Chestera Benningtona i musiała odwzorować jego ruchy oraz charakterystyczną barwę głosu.

Przeczytaj także

To było do przewidzenia, że kobiecie nie uda się idealnie podrobić głosu Chestera Benningtona. Wokalistka jednak spróbowała upodobnić się do wokalisty Linkin Park. Pod jej coverem "Numb" na YouTubie pojawiły się komentarze, że jak na kobietę poradziła sobie dosyć dobrze i szczególnie w refrenach brzmiała naprawdę dobrze. Sprawdźcie, jak Wy ocenicie jej cover Linkin Park.

Polskie covery Linkin Park

Fani nadal tworzą covery Linkin Park na cześć zmarłego wokalisty. Dotychczas doczekaliśmy się coveru "Numb", jak również Polski YouTuber nagrał przeróbkę "Cross Off" Bennigtona i gitarzysty Lamb of God. Chester Bennington popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 i na razie nie wiadomo, co dalej z Linkin Park. 

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.