Walentynkowe emotikony od Paula McCartneya

Aleksandra Degórska
12.02.2016 11:38
|north Fot. kadr z wideo, Caryca Pejnta

14 lutego zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji legendarny muzyk postanowił przygotować coś specjalnego...

Emotki zdominowały internetowy świat. Można zażartować, że nie trzeba wysilać się z tekstem wiadomości, bo znaczek odda wszystko to, co chcemy wyrazić. Co powiecie na emotikony z oprawą muzyczną legendarnego muzyka? McCartney skusił się właśnie na stworzenie dźwięków do internetowych emotek.

Wydawałoby się, że ten muzyk już tyle osiągnął, że mógłby pójść na emeryturę, wylegiwać się na tapczanie przed telewizorem i popijać piwo. Nic z tych rzeczy, bowiem McCartney ma jeszcze sporo kreatywnej energii, którą chce wykorzystać w tworzeniu muzyki. Tym razem zaangażował się w ciekawy projekt, który powstał z myślą o walentynkach.

Wokalista połączył siły ze Skype'em i stworzył muzyczną oprawę emotikon „Love Mojis”, które powstały z okazji dnia zakochanych. Muzyk użył w nagraniach różnych instrumentów oraz swojego głosu.

Zobaczcie, jak wyglądała praca nad tym projektem:

McCartney początkowo się wahał, czy skusić się na taką współpracę, ale pomyślał, że może to być niezła frajda:

Skype poprosił mnie, żebym nagrał muzykę do Mojis, które stworzyli specjalnie na walentynki. Na początku pomyślałem, że to dziwna propozycja, ale potem powiedziałem: „Ok, czemu nie, to może być coś zabawnego i nowego”. Tak więc nagrałem tę muzykę i było to nie lada wyzwanie, ale mi się podobało. Pracowałem kilka dni w studiu i jestem z nich zadowolony. Mam nadzieję, że ludzie będą ich używać i wysyłać wiadomości z miłością, stosując emotikony z moją muzyką, żeby ukazać swoje emocje.

Zadanie było dosyć trudne, bowiem długość takiego nagrania to tylko 5 sekund, ale przecież dla McCartneya nie ma rzeczy niemożliwych. Teraz nie będziecie już mieli problemu, by wyrazić komuś swoje uczucia na odległość. Już nikt nie musi się czuć samotny w walentynki.

Jeśli natomiast jesteście mroczni i zamiast wysyłać amora-sumo i strzelającego z łuku, wolicie używać emotikony z czarnymi kotami, żyletkami i krwawiącym sercem, to emotki dla gotów są jak najbardziej dla Was.

Również metalowcy doczekali się swojego internetowego znaczka, istnieją również elektroniczne ikony przedstawiające rockowe i metalowe zespoły. Krótko mówiąc, jest w czym wybierać!

Jak oceniacie projekt McCartneya?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.