Z okazji 37-lecia działalności Slayer prezentuje swoje najciekawsze gadżety

Joanna Chojnacka
05.04.2019 16:04
Slayer|undefined Fot. Karol Makurat/REPORTER

Grupa Slayer wspomina swoje 37 lat na scenie na nagraniach, które umieszcza na YouTubie. Na jednym z filmów zespół zaprezentował ulubione zespołowe gadżety.

Grupy muzyczne prześcigają się w pomysłach na atrakcyjny merch. Sprzedaż koszulek, bielizny, smyczy, kubków i wielu innych ciekawych przedmiotów sygnowanych nazwą kapeli to dodatkowy zysk dla muzyków i uciecha dla fanów, którzy mogą w każdym miejscu i czasie prezentować swój gust muzyczny. Behemoth stworzył swoją własną kawę, a Motley Crue wibratory. Z kolei coraz modniejsze są alkohole tworzone specjalnie z myślą o wydarzeniach lub promowane przez zespoły. Własne piwo posiada grupa Iron Maiden, Metallica, a także polski Nocny Kochanek.

Przeczytaj także

Slayer prezentuje najciekawsze gadżety zespołu

Z okazji 37 lat na scenie, grupa Slayer udostępnia na swoim kanale na YouTubie nagrania, na których wspomina dobre czasu kariery. W siódmym odcinku cyklu muzycy opowiedzieli o swoim sklepie i najciekawszych gadżetach, jakie zaproponowali fanom. Zespół ma na swoim koncie sygnowane trampki, wino, deski snowboardowe, rowery i wiele innych. Oto niektóre z nich.

1. Śnieżne kule

slayer kula Fot. Slayer

2. Tradycyjny kufel

slayer kufel Fot. Slayer

3. Adidasy

slayer buty Fot. Slayer

4. Naklejki na samochody

slayer naklejki Fot. Slayer

5. Rower

rower slayer Fot. Slayer

6. Deski skateboardowe i snowboardowe  

deski slayer Fot. Slayer

Zobacz też: >>Slayer będzie promować satanizm na koncercie w Polsce?<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.