Zespół Maneskin zaapelował o poszanowanie do osób LGBT. Muzycy pocałowali się na scenie w Sopocie

28.06.2021 09:47
Zespół Maneskin zaapelował o poszanowanie do osób LGBT. Muzycy pocałowali się na scenie w Sopocie Fot. Piotr Matusewicz/East News

Zespół Maneskin wszedł na międzynarodowy rynek muzyczny razem z drzwiami. Grupa wygrała Eurowizję, wywołała tam kontrowersje a teraz zagrała na festiwalu SuperHit w Sopocie i tam również ich występ nie odbił się bez echa.

Muzycy Maneskin pocałowali się na scenie w Polsce

Drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2021 otworzył koncert rockowego zespołu Maneskin, który został zwycięzcą tegorocznej Eurowizji. Panowie wykonali swój przebój "I Wanna Be Your Slave", a w trakcie występu wokalista grupy Damiano David pocałował gitarzystę Thomasa Ragii.

Polecamy

Panowie w ten sposób wyrazili swoje poparcie dla osób LGBTQ+ w naszym kraju i poprosili o poszanowanie dla każdego, niezależnie od orientacji seksualnej. 

Każdy powinien móc to zrobić bez odczuwania strachu! Każdy powinien móc kochać, kogo tylko mu się k*rwa podoba!

Polecamy

Krótki fragment z ich występu udostępniony przez Maneskin na Instagramie zdobył prawie półtora miliona like'ów w ciągu kilkunastu godzin. Poniżej możecie natomiast zobaczyć ich wykonanie "I Wanna Be Your Slave", kończące się pocałunkiem i przemówieniem Davida:

Oprócz Maneskin, wśród wykonawców na SuperHit Festival 2021 znaleźli się: sanah, Kayah, Viki Gabor, Doda, Cleo, Paweł Domagała, Andrzej Piaseczny, Kamil Bednarek, Sławomir, Justyna Steczkowska, Michał Szpak, IRA, Enej, Kortez, Pectus, Golec uOrkiestra i Gromee.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.