Zobacz, jak będzie wyglądać Twoje imię w stylu logo Judas Priest

Aleksandra Degórska
12.03.2018 14:00
Logo Antyradio.pl w stylu logo Judas Priest|undefined Fot. judaspriest-namegenerator.com

Akcja odbywa się w ramach promocji najnowszego krążka zespołu zatytułowanego „Firepower”.

Judas Priest wydał 9 marca 2018 roku 18. studyjny album „Firepower”. Krążek zbiera dobre recenzje, a single „Lightning Strike”„Firepower”, „Never The Heroes”, jak również „Spectre”, do którego ostatnio powstał teledysk, przypadły do gustu fanom. Sam Richie Faulkner wyznał, że Judas Priest nie brzmi jak zespół, który gra od 50 lat.

Wielbicielom zespołu spodoba się również pomysł z imieniem w stylu logo ulubionej kapeli. Na oficjalnej stronie Judas Priest możecie wpisać np. swoje imię i wygenerować napis w stylu logo zespołu Roba Halforda na tle podobnym do tego z okładki „Firepower”.

Możecie oczywiście wpisać również inne słowa...

foto: judaspriest-namegenerator.com Fot. foto: judaspriest-namegenerator.com

Podobną akcję przeprowadziła Metallica w 2016 roku. Grupa zachęcała fanów, by wpisywali dowolne słowa, które pojawiały się zapisane fontem Metalliki.

Judas Priest – koncert w Polsce w 2018

Nowy materiał zespołu na pewno usłyszymy na koncercie w Polsce. Judas Priest zagra 13 czerwca 2018 w Katowicach w Spodku. Przed grupą zaprezentuje się Megadeth. Jeżeli chcecie się wybrać na to wydarzenie to bilety w cenach od 190 do 400 zł kupicie na eBilet.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.