Zobaczcie świetny zwiastun filmu dokumentalnego o Davidzie Bowiem "Moonage Daydream" [WIDEO]

24.05.2022 12:57
Zobaczcie świetny zwiastun filmu dokumentalnego o Davidzie Bowiem "Moonage Daydream" [WIDEO] Fot. Solaris Film/Maran Film/Popular Filmproduktion/Collection Christopher/East News

"Are you there, David? Are you there, mister David Bowie?". W sieci pojawił się cudowny zwiastun filmu "Moonage Daydream" o karierze legendarnego Davida Bowiego. Zobaczcie materiał.

David Bowie bohaterem filmu dokumentalnego. Zobaczcie zwiastun

Są pewni artyści, którzy są zwyczajnie ikonami. Ci, których znajomość wysysa się z mlekiem matki. Elvis Presley, Bob Marley, Prince, Michael Jackson oraz bohater tego tekstu, czyli David Bowie.

Polecamy

Niedawno w sieci pojawił się zwiastun filmu dokumentalnego "Moonage Daydream", który przedstawi nam muzyczną podróż artysty z najlepszym aktorem, którego można wybrać do tej roli głównej - Davidem Bowiem. Produkcja zrealizowana przez Bretta Morgena, legendarnego twórcę dokumentów, zapowiada się zwyczajnie świetnie.

Nieziemskie ujęcia, dobra praca kamery, bardzo intymny dostęp do głównego bohatera, a wszystko oczywiście przyprawione ponadczasową muzyką Bowiego. Wiem, że to brzmi jakby nam za ten tekst zapłacono, ale tak się nie stało - po prostu zwiastun "Moonage Daydream" jest spektakularny. Zobaczcie go poniżej:

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, "Moonage Daydream" jest zapowiadany jako "kinowa odyseja przez kreatywny rozwój i muzyczną przygodę Davida Bowiego". Morgen otrzymał pozwolenie na zrealizowanie filmu od rodziny zmarłego artysty, a co za tym idzie miał dostęp do mnóstwa "domowych" i półamatorskich nagrań z Bowiem w roli głównej.

Wszystko zostało przepuszczone przez współczesną technologię, dzięki czemu wygląda niezwykle ładnie i przede wszystkim stylowo, co niewątpliwie spodobałoby się bohaterowi dokumentu. Film "Moonage Daydream" ma zadebiutować w kinach na całym świecie już we wrześniu 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.