Zobaczcie świetny zwiastun filmu dokumentalnego o Davidzie Bowiem "Moonage Daydream" [WIDEO]

24.05.2022 12:57
Zobaczcie świetny zwiastun filmu dokumentalnego o Davidzie Bowiem "Moonage Daydream" [WIDEO] Fot. Solaris Film/Maran Film/Popular Filmproduktion/Collection Christopher/East News

"Are you there, David? Are you there, mister David Bowie?". W sieci pojawił się cudowny zwiastun filmu "Moonage Daydream" o karierze legendarnego Davida Bowiego. Zobaczcie materiał.

David Bowie bohaterem filmu dokumentalnego. Zobaczcie zwiastun

Są pewni artyści, którzy są zwyczajnie ikonami. Ci, których znajomość wysysa się z mlekiem matki. Elvis Presley, Bob Marley, Prince, Michael Jackson oraz bohater tego tekstu, czyli David Bowie.

Polecamy

Niedawno w sieci pojawił się zwiastun filmu dokumentalnego "Moonage Daydream", który przedstawi nam muzyczną podróż artysty z najlepszym aktorem, którego można wybrać do tej roli głównej - Davidem Bowiem. Produkcja zrealizowana przez Bretta Morgena, legendarnego twórcę dokumentów, zapowiada się zwyczajnie świetnie.

Nieziemskie ujęcia, dobra praca kamery, bardzo intymny dostęp do głównego bohatera, a wszystko oczywiście przyprawione ponadczasową muzyką Bowiego. Wiem, że to brzmi jakby nam za ten tekst zapłacono, ale tak się nie stało - po prostu zwiastun "Moonage Daydream" jest spektakularny. Zobaczcie go poniżej:

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, "Moonage Daydream" jest zapowiadany jako "kinowa odyseja przez kreatywny rozwój i muzyczną przygodę Davida Bowiego". Morgen otrzymał pozwolenie na zrealizowanie filmu od rodziny zmarłego artysty, a co za tym idzie miał dostęp do mnóstwa "domowych" i półamatorskich nagrań z Bowiem w roli głównej.

Wszystko zostało przepuszczone przez współczesną technologię, dzięki czemu wygląda niezwykle ładnie i przede wszystkim stylowo, co niewątpliwie spodobałoby się bohaterowi dokumentu. Film "Moonage Daydream" ma zadebiutować w kinach na całym świecie już we wrześniu 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.