Żona Chestera Benningtona namawia fanów męża do udziału w jej kampanii "To dla mnie bardzo osobiste"

Joanna Chojnacka
13.06.2019 12:15
Chester Bennington|undefined Fot. Mairo Cinquetti/REX/Shutterstock

Po śmierci wokalisty Linkin Park, wdowa po muzyku zaczęła aktywnie wspierać osoby z problemami psychicznymi. Ma do fanów męża kolejny apel.

Wokalista Linkin Park, Chester Bennington zmarł w lipcu 2017 roku. Muzyk popełnił samobójstwo w wieku 41 lat po wieloletniej walce z depresją.

Po tragicznej śmierci męża, Talinda rozpoczęła kampanię na temat świadomości zdrowia psychicznego o nazwie 320 Changes Direction. Ma ona na celu wsparcie osób cierpiących na zaburzenia i choroby psychiczne. Jak podkreśla kobieta, jest to próba przełamania tabu i usunięcia piętna, które ciąży nad osobami chorymi na depresję czy też zmagającymi się z uzależnieniami.

Żona Chestera Benningtona namawia do udziału w kampanii

Kolejnym krokiem Talindy w promowaniu zmian w sposobie podejścia do społeczeństwa zmagającego się z takimi problemami jest apel do fanów Linkin Park. Kobieta poprosiła ich na Instagramie o nagranie 30-sekundowych filmów na temat zdrowia psychicznego oraz o udostępnianie jej prośby i zachęcania do akcji rodziny i znajomych.

Przeczytaj także

Jestem bardzo podekscytowana tym tygodniem. Rzucam wam wyzwanie. Nakręćcie 30-sekundowe wideo, w którym opowiecie, dlaczego zdrowie psychiczne jest dla was ważne.

Dla mnie to bardzo osobisty temat. Poświęciłam życie, aby zmienić świadomość ludzi na temat psychicznych dolegliwości. Opublikujcie swoje nagrania z hasztagiem #ChanceDirection. Już nie mogę doczekać się, aby zobaczyć, co macie na ten temat do powiedzenia.

Talinda zapowiedziała, że będzie co tydzień oglądała filmy i udostępni ponownie te najciekawsze i najbardziej wyjątkowe nagrania, aby zobaczyło je więcej osób.

Zobacz też: Posłuchaj samego wokalu Chestera Benningtona w "One More Light" Linkin Park 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.