Posłuchaj samego wokalu Chestera Benningtona w "One More Light" Linkin Park

Aleksandra Degórska
03.04.2019 13:37
Chester Bennington|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Przekonajcie się na własne uszy, jak prezentuje się głos Chestera Benningtona w balladzie Linkin Park.

Dyskografię Linkin Park zamyka krążek "One More Light" z 2017. Album ukazał się kilka miesięcy przed śmiercią Chestera Benningtona, który popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku. W związku z tą tragedią, tytułowy singiel nabrał nowego znaczenia i stał się ważnym utworem dla fanów Linkin Park, którzy nagrali teledysk do piosenki składając tym samym hołd swojemu ulubionemu wokaliście.

Posłuchaj samego wokalu Chestera Benningtona w "One More Light" Linkin Park

Piosenka jest istotnym singlem z historii Linkin Park. Co więcej fundacja Chestera Benningtona, która skupia się m.in. na pomaganiu osobom z problemami psychicznymi, została nazwana właśnie One More Light Foundation.

Przeczytaj także

Fanom Linkin Park nie trzeba mówić, jak dobrym wokalistą jest Chester Bennington - muzyk świetnie sprawdzał się zarówno w mocniejszych kawałkach oraz potrafił doprowadzić słuchaczy do łez śpiewając poruszające ballady. W sieci pojawiło się oficjalne nagranie samego wokalu Benningtona w utworze "One More Light".

Posłuchajcie, jak prezentuje się wersja acapella piosenki Linkin Park:

Polskie covery Linkin Park

Również polscy fani chcą złożyć odpowiedni hołd wokaliście Linkin Park. Dotychczas doczekaliśmy się coveru "Numb", jak również Polski YouTuber nagrał przeróbkę utworu "Cross Off" Bennigtona i gitarzysty Lamb of God. Warto również wspomnieć o coverze "Battle Symphony" w wykonaniu polskiego projektu Edge Of Possibility oraz o heavymetalowym coverze singla "Heavy".

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.