Gene Simmons przeszedł operację. Żona udostępniła zdjęcie muzyka po zabiegu

03.10.2019 12:57
Gene Simmons KISS|undefined Fot. . Sputnik/Vladimir Astapkovich/EAST NEWS

1 października 2019 roku Gene Simmons trafił do szpitala w Los Angeles. Muzyk przeszedł operację. W jakim jest teraz stanie?

W połowie września 2019 roku KISS odwołał kilka koncertów na swojej pożegnalnej trasie. Kapela miała zagrać w USA na Amphitheatre w Salt Lake City 14 września 2019 roku, ale z powodu problemów zdrowotnych Gene'a Simmonsa, do występu nie doszło. Muzyk oczywiście przeprosił fanów i poinformował ich, że przyczyną jest operacja, którą musi przejść. Artysta nie zdradził wówczas, o jaki zabieg dokładnie chodzi. 

Gene Simmons przeszedł operację. Żona udostępniła zdjęcie muzyka po zabiegu

Wkrótce okazało się, że Gene toczył walkę z kamieniami nerkowymi. Jak podaje TMZ, zabieg był nieinwazyjny i trwał godzinę. Muzykowi KISS już nic nie grozi, a jego stan jest dobry. Żona artysty postanowiła opublikować jego zdjęcie w mediach społecznościowych:

Przeczytaj także

To jednak nie wszystko. Jeśli jakiś fan zastanawiałby się, jak wyglądał zabieg artysty, teraz może zobaczyć ciekawe zdjęcie, które również znalazło się na profilu na Instagramie żony Gene'a. Kobieta opatrzyła je opisem:

Cóż, skoro wyszło szydło z worka to jest drugi zabieg z trzech, które umożliwiły usunięcie ogromnych kamieni nerkowych [...]. Swoją drogą, szczęśliwej rocznicy mój cudowny mężu.

KISS zagrał w Krakowie 18 czerwca 2019 roku. Kapela wystąpiła na Tauron Arenie. To był pierwszy i prawdopodobnie ostatni koncert kapeli w Polsce. Show spotkało się z  zainteresowaniem fanów hard rocka i przyciągnął masę osób. 

Zobacz także: Gene Simmons: Zdolni muzycy nigdy nie zarobią tyle kasy, co artyści z charyzmą

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.