A gdyby Rammstein nagrał "Baby One More Time"? Internauci są zachwyceni: "Utwór bardziej pasuje do nich, niż do Britney" [WIDEO]

06.03.2023 16:41
Rammstein Fot. shutterstock.com

Takiego coveru Britney Spears jeszcze nie słyszeliście!

W oczekiwaniu na polskie koncerty Rammsteina mamy dla Was coś ekstra. YouTuberzy lubią eksperymentować i nagrywać ciekawe covery - czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak kiczowaty przebój Britney Spears brzmiałby w wykonaniu Rammsteina? Odpowiedź na to jakże intrygujące pytanie zna YouTuber z kanału Moonic Productions. Wyszło naprawdę zacnie!

Polecamy

A gdyby Rammstein nagrał "Baby One More Time"? Internauci są zachwyceni "Utwór bardziej pasuje do nich, niż do Britney" [WIDEO]

Takie muzyczne eksperymenty lubimy. Hit "Baby One More Time" to piosenka dobrze znana osobom, które dorastały w latach 90. Chcąc, czy też nie, ten utwór znają nawet Ci, którzy gardzą muzyką pop i z własnej woli słuchają tylko gitarowego grania. Dlatego zaskakujące jest to, że popowa piosenka w wersji stylizowanej na Rammsteina brzmi naprawdę zacnie. Pod nagraniem coveru pojawiły się komentarze, ż  kawałek pasuje bardziej do Rammsteina, niż do Britney. Przekonajcie się na własne uszy, czy rzeczywiście to prawda:

Brzmi fajnie, prawda? YouTuber słynie z zaskakujących coverów i na jego kanale można znaleźć takie przeróbki, jak "Livin' on a Prayer" w stylu Slayera czy piosenkę Bjork w klimacie Linkin Park. Ma chłop wyobraźnię!

Polecamy

Rammstein zagra 2 koncerty w Polsce w 2023

Będzie gorąco i głośno! Zespół dwukrotnie odwiedzi Polskę i musicie po prostu tam być, bo show niemieckiej kapeli nie da się z niczym porównać. Rammstein wystąpi 30 i 31 lipca 2023 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie w ramach promocji ostatniej płyty "Zeit".

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.