Linkin Park będzie grać z hologramem Chestera Benningtona? Mike Shinoda stawia sprawę jasno

16.03.2023 16:41
Chester Bennington z Linkin Park Fot. Chester Bennington/agestock/East News

Czy fani będą mogli ''zobaczyć" ponownie Chestera Benningtona na scenie? Mike Shinoda odpowiedział na to ciekawe pytanie.

Hologramy na koncertach stają się coraz popularniejsze, chociaż nadal wywołują spore kontrowersje. Fani są w stanie wydać spore pieniądze, by zobaczyć na scenie hologramy nieżyjących muzyków, ale niektórzy uważają, że zaprzecza to w ogóle idei koncertów na żywo. Oczywiście w związku ze śmiercią Chestera Benningtona również pojawiło się pytanie, czy może Linkin Park wróci do grania i skusi się na hologram zmarłego wokalisty. Mike Shinoda ma jednak jasną odpowiedź na to pytanie. 

Polecamy

Linkin Park będzie grać z hologramem Chestera Benningtona? Mike Shinoda stawia sprawę jasno

Zapewne niejeden fan zapłaciłby niezłe pieniądze, żeby zobaczyć koncert Linkin Park z hologramem Chestera. Mike Shinoda jednak nie jest zachwycony tym pomysłem, o czym wspomniał podczas rozmowy w 94.5 The Buzz:

To jest coś przerażającego. Nawet jeśli nie mówimy o nas, jeśli nie mówimy o Chesterze, który jest... to jest bardzo wrażliwa sprawa (...). Ja w tym temacie mówię wyraźne "nie". Nie wchodzę w to.

Muzyk następnie odniósł się do koncertów z hologramami ABBY - a przypomnijmy, że muzycy ABBY żyją, ale nie zdecydowali się na trasę koncertową:

Muzycy ABBY są wciąż z nami, a jednak chcą zrobić to w ten sposób, bo zależy im, żeby przenieść się w czasie, gdy te piosenki były nowe i to był konkretny czas. Rozumiem to, ale to mi się nie podoba, nie kupiłbym osobiście biletu na coś takiego. Ale ludzie kupują i to jest ok. 

Czas pokaże, co dalej z Linkin Park, który na razie skupił się na świętowaniu 20-lecia płyty ''Meteora" i z tej okazji wydał nowy-stary utwór "Lost", który pierwotnie nie trafił na album.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.