David Byrne wystąpił z ''parówkowymi'' palcami na Oscarach. Internauci są zażenowani: "To było złe pod wieloma względami'' [WIDEO]

13.03.2023 14:48
David Byrne Fot. Chris Pizzello/Invision/East News

Wiele osób krytykuje występ Davida Byrne'a i Stephanie Hsu, którzy na Oscarach wykonali razem utwór "This is a Life".

Za nami ceremonia wręczenia Oscarów. Podczas imprezy nie zabrakło muzycznych przerywników i na scenie pojawił się m.in. David Byrne z Talking Heads, który razem z Stephanie Hsu wykonał utwór "This is a Life''. Kompozycja z filmu "Wszystko wszędzie naraz" była nominowana w kategorii Najlepsza Piosenka, ale ostatecznie zwyciężył utwór "Naatu Naatu'' z bollywoodzkiego filmu "RRR". Zobaczcie występ Byrne'a i Hsu, który spotkał się z ostrą krytyką widzów. 

Polecamy

David Byrne wystąpił z ''parówkowymi'' palcami na Oscarach. Internauci są zażenowani: "To było złe pod wieloma względami'' [WIDEO]

Groteska wręcz płynie w żyłach Davida Byrne'a - jego występy są zawsze widowiskowe i dosłownie nie z tej ziemi. Również podczas gali wręczenia Oscarów założyciel Talking Heads postanowił zaskoczyć widzów pokazując swoje ''parówkowe'' palce. Szanujemy bardzo pana Davida, ale na tym występie poszło coś ewidentnie nie tak i nic dziwnego, że pod nagraniami z występu Byrne'a i Stephanie Hsu posypały się negatywne komentarze w stylu ''To było złe pod wieloma względami'', ''Serio, moje biedne uszy'', ''A myślałem, że to ja nie umiem śpiewać. Cofam to.''

Przypomnijmy, że David Byrne ma już na swoim koncie Oscara, którego zdobył w 1987 roku za muzykę do filmu "Ostatni cesarz" Bernarda Bertolucciego.

Polecamy

"Wszystko wszędzie naraz" Daniela Kwana i Daniela Scheinerta został tryumfatorem 95. Oscarów. Produkcja zyskała siedem statuetek, m.in. jako najlepszy film i za reżyserię. Laureatów nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej wyłoniono 13 marca 2023 podczas uroczystości, która odbyła się w hollywoodzkim Dolby Theatre. Gospodarzem ceremonii był aktor i komik Jimmy Kimmel.

W kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy statuetki nie otrzymał "IO" Jerzego Skolimowskiego. Oscar przypadł typowanemu wcześniej na zwycięzcę "Na Zachodzie bez zmian" Edwarda Bergera. Wojenną produkcję Netfliksa nagrodzono czterokrotnie - również za najlepsze zdjęcia (James Friend), scenografię (Christian M. Goldbeck i Ernestine Hipper) oraz muzykę oryginalną (Volker Bertelmann).

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.