Depeche Mode zdenerwował fanów: "Tak nie powinno traktować się swoich wielbicieli"

06.02.2023 13:42
Depeche Mode Fot. action press/Reporter/East News

Wszyscy spodziewali się, że 3 lutego ukaże się nowy singiel, ale nic z tego...

Zespół Depeche Mode przygotowuje się do wydania kolejnego, studyjnego albumu. Większość fanów sądziła, że wielkie odliczanie na stronie zespołu to zapowiedź nowego singla, w sieci zawrzało, tymczasem okazało się, że jeszcze będziemy musieli trochę zaczekać na nowe dźwięki od brytyjskiego zespołu.

Polecamy

Depeche Mode zdenerwował fanów: "Tak nie powinno traktować się swoich wielbicieli"

Najnowszy album Depeche Mode będzie nosić tytuł "Memento Mori" i ma się ukazać wiosną 2023. Na stronie oraz social mediach pojawił się zegar, który wskazywał na datę 3 lutego. Większość fanów pomyślała, że to data ukazania się pierwszego singla zespołu. W sieci zawrzało, wszyscy przekazywali sobie dobrą wiadomość - tymczasem 3 lutego nie otrzymaliśmy nowej piosenki. Zespół podzielił się tego dnia datą i godziną, gdy pojawi się pierwszy singiel - a stanie się to 9 lutego. Piosenka będzie nosić tytuł "Ghosts Again".

Fani w komentarzach nie ukrywają zbulwersowania:

Serio chłopaki? Kto stworzył taką strategię komunikacji i marketingu? Odliczanie, żeby zapowiedzieć kolejne odliczanie? Już przecież wiedzieliśmy, że pojawi się nowy singiel i będzie nosić tytuł "Ghosts Again", więc co nam daliście nowego?
Serio? Po co robić odliczanie? Nie jesteśmy już na to za starzy?
To było niedorzeczne i mam ochotę przestać słuchać DM. Tak nie powinno się traktować fanów.

Możemy się jednak założyć, że nikt nie przestanie z tego powodu słuchać Depeszy, jednak miejmy nadzieję, że przy okazji kolejnego singla sytuacja będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Polecamy

Depeche Mode zagrają w Polsce 2 koncerty

Nowa płyta to również nowa trasa koncertowa. Zespół Depeche Mode zagra 2 koncerty w Polsce - 2 sierpnia 2023 wystąpi w Warszawie na PGE Narodowym oraz 4 sierpnia 2023 na Tauron Arenie w Krakowie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.