Lady Pank i Piotr Cugowski w utworze "Stacja Warszawa". Zobacz fragment koncertu MTV Unplugged [WIDEO]

29.11.2022 14:58
Lady Pank Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Posłuchajcie, jak "Stacja Warszawa" brzmi bez prądu.

Zespół Lady Pank wydał album "MTV Unplugged" i podzielił się koncertową wersją utworu "Stacja Warszawa", w której usłyszymy Piotra Cugowskiego. Posłuchajcie, jak prezentuje się ta wersja.

Polecamy

Lady Pank i Piotr Cugowski w utworze "Stacja Warszawa". Zobacz fragment koncertu MTV Unplugged [WIDEO]

Do 12. edycji polskiej serii MTV Unplugged zaproszono zespół Lady Pank. Na płycie dokumentującej to wydarzenie znalazły słynne utwory kapeli nowych aranżacjach oraz nowy kawałek zatytułowany "Krokodyle tańczą".

Podczas koncertu nie zabrakło również wyjątkowych gości. Lady Pank razem z Piotrem Cugowskim wykonali utwór "Stacja Warszawa". Zobaczcie, jak piosenka wybrzmiała w wersji "bez prądu":

Oprócz filarów grupy, Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza, w koncercie wzięła udział stała sekcja rytmiczna, czyli Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, muzycy sesyjni towarzyszący zespołowi na koncertach: Wojtek Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Michał Sitarski (gitara), a także zaproszeni goście: Tomasz Organek (zaśpiewał „Sztukę latania”) i Piotr Cugowski („Stacja Warszawa” w duecie z Januszem Panasewiczem i solowo „Minus 10 w Rio”), wybitny jazzman, Bernard Maseli grający tu na wibrafonie i kalimbie oraz duet wiolonczelistów Cello Brothers.

Polecamy

Akustyczne koncerty Lady Pank

Lady Pank wyruszy w trasę MTV Unplugged już 9 marca 2023. Trasa jest podzielona na dwie części, wiosenną i jesienną. Łącznie zespół zagra „bez prądu” ok. 30 koncertów. Wszyscy, którzy zakupią nowy album w formie płyty CD będą mieli możliwość nabycia biletów na koncerty Lady Pank w ramach tej trasy ze specjalnym rabatem.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.