Marilyn Manson boi się o życie swoje i swojej żony z powodu wielu oskarżeń o molestowanie

18.11.2022 10:19
Marilyn Manson boi się o życie swoje i swojej żony z powodu wielu oskarżeń o molestowanie Fot. Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Marilyn Manson przez kilka ostatnich lat nie schodzi ze świecznika z negatywnych powodów - muzyk jest pozywany i oskarżany o molestowanie, znęcanie się i inne przestępstwa.

Marilyn Manson boi się o życie swoje i swojej żony

Marilyn Manson został oskarżony przez wiele byłych partnerek o psychiczne i fizyczne znęcanie się. Do jego domniemanych ofiar należą gwiazda "Gry o Tron" czy Ashley Morgan Smithline. Co rusz pojawiają się kolejne szokujące zeznania kobiet dotyczące ich relacji z muzykiem, jak np. te od Evan Rachel Woods, która w trakcie związku z Mansonem miała nawet dokonać aborcji.

Polecamy

I nawet jeśli kilka spraw przeciwko Mansonowi zostało już umorzonych, ponieważ m.in. jego asystentka miała "zbyt mało dowodów, by kontynuować działania sądu", a także zgłosiła się zwyczajnie zbyt późno, to Manson nadal z oczywistych względów jest traktowany z mocnym dystansem przez przemysł muzyczny i filmowy.

W nowych pismach sądowych, które wpadły w ręce TMZ, możemy przeczytać, że Manson jawnie uważa, że wszystkie oskarżenia miały negatywny wpływ na jego muzyczną i filmową karierę. Z tych powodów, wydanie jego książki i planowane wcześniej wystawy jego obrazów zostały przesunięte w czasie do odwołania, a wcześniejsze dzieła straciły na wartości.

Polecamy

TMZ dodało, że w oświadczeniu Mansona na łamach sądu możemy przeczytać:

Marilyn twierdzi, że otrzymuje niezliczoną ilość pogróżek w sieci... To sprawia, że czuje się niespokojnie, depresyjnie, jest zmartwiony, przerażony i boi się o życie nie tylko swoje, ale też swojej żony.

Manson dodał też, że oskarżenia, którym zawsze zaprzeczał, sprawiły, iż jest teraz persona non grata w Hollywood, przez co "stracił wstęp do spotkań socjalnych i biznesowych". Na razie muzyk nie został skazany, ani oskarżony o łamanie prawa karnego.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.