Mustaine przerwał koncert i wyrzucił ochroniarzy. „Jesteście śmieciami” [WIDEO]

02.10.2023 11:18
Dave Mustaine wyrzucił ochroniarzy Fot. Screen Resale_therapy/YouTube

Dave Mustaine przerwał koncert i postawił jeden warunek. Czterech ochroniarzy musiało opuścić budynek, w przeciwnym razie muzyk zapowiedział, że nie będzie kontynuował koncertu. Dlaczego tak zareagował?

Dave Mustaine słynie z ciętego języka, co już wielokrotnie udowadniał. Trudny charakter muzyka znają ludzie z branży. To rzekomo on miał przyczynić się do tego, że członkowie Metalliki postanowili się z nim pożegnać. Mustaine nie ma zahamowań także na scenie i potrafi dosadnie powiedzieć, co myśli nawet fanom.

Dave Mustaine wyrzucił z koncertu ochroniarzy

Dave Mustaine jest mistrzem jeśli chodzi o szybkie reakcje na koncertach. Gdy tylko ze sceny zobaczy, że wśród publiczności dzieje się coś złego, natychmiast reaguje. Kilka dni temu ponownie pokazał, na co go stać. Razem ze swoim zespołem Megadeth zagrał koncert w Bloomington, w stanie Illinois. Pod koniec jednego z utworów wokalista zauważył, że czterech ochroniarzy bije jednego z fanów. Natychmiast przerwał koncert. Początkowo starał się załagodzić całą sytuację, jednak na nic się to zdało. Sytuacja rozwijała się bardzo szybko. W końcu frontman podjął radykalne kroki. Podszedł do mikrofonu i zapowiedział, że jeśli czterech ochroniarzy, którzy przed chwilą bili jednego z fanów nie opuszczą budynku, koncert zostanie zakończony.

To było cholernie niepotrzebne. Co macie napisane na plecach? Ochrona? Powinno być tam „zero pieprzonej ochrony”, bo jesteście śmieciami i nie powinniście bić tego faceta. Czterech na jednego? Co za banda mięczaków. Wyprowadźcie ich. Nie chcę słyszeć, że są na backstage’u. Chcę, żeby stąd zniknęli. - mówił ze sceny Dave.

Słowa Dave’a pomogły i ochroniarze zostali wyprowadzeni. Megadeth zaczął grać dalej, a filmik z całego zajścia możecie zobaczyć poniżej:

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner.

Anna Marciniak
Anna Marciniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.