Muzyczne pytanie o album polskiego artysty w "Milionerach" za 20 tys. zł. Znalibyście odpowiedź?

02.03.2023 12:08
Hubert Urbański, Milionerzy Fot. Piotr Molecki/East News

Sprawdźcie, czy dalibyście radę wygrać 20 tysięcy złotych w teleturnieju "Milionerzy".

Muzyczne pytania w programie "Milionerzy" to nic nowego, ale za każdym razem wszyscy fani muzyki chcą się przekonać, czy znaliby dobre odpowiedzi na tego typu pytania. Tym razem w popularnym teleturnieju padło pytanie za 20 tysięcy złotych i dotyczyło płyty "Bal u Rafała". Dalibyście radę odpowiedzieć?

Polecamy

Muzyczne pytanie o album polskiego artysty w "Milionerach" za 20 tys. zł. Znalibyście odpowiedź?

Uczestnik programu "Milionerzy" usłyszał następujące muzyczne pytanie:

Mężczyzna miał problem z tym pytaniem i musiał się chwilę zastanowić. W końcu zdecydował się na odpowiedź A) Ralph Kaminski. Co zabawne, wokalista wrzucił na swoje social media zdjęcie z "Milionerów", gdy akurat pada pytanie dotyczące jego płyty i zażartował: "To najtrudniejsza zagadka!"

Polecamy

Album „Bal u Rafała” Ralpha Kaminskiego opowiada o tęsknocie za miłością, beztroskim życiem i wolnością. To refleksja nad dzieciństwem oraz pędzącym czasem. Jednym z głównych motywów jest taniec, który obecny jest w tekstach i muzyce. Na trzecim solowym albumie Ralph Kaminski sięga po elektronikę, oddając hołd muzyce lat osiemdziesiątych na swój bezkompromisowy sposób.  

Album zawiera 10 autorskich kompozycji, za produkcję których odpowiada sam artysta. Na płycie znajdą się znane już single „Bal u Rafała”, „Duchy”, „Krystyna” oraz najnowszy „Planeta i ja”.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.