Najnowszy trailer filmu dokumentalnego Martina Scorsese o Bobie Dylanie. Kiedy premiera?

04.06.2019 12:23
Film o Bobie Dylanie|undefined Fot. : kadr z wideo

Fani Boba Dylana już zacierają ręce. W czerwcu 2019 roku na platformie Netflix odbędzie się premiera filmu dokumentalnego o muzyku, którego twórcą jest Martin Scorsese.

Netflix wypuścił najnowszy zwiastun do filmu Martina Scorsese o Bobie Dylanie. Produkcja pojawi się na popularnej platformie już w czerwcu 2019 roku. Trasa artysty w 1975 roku zainspirowała reżysera i stała się tematem dokumentu o muzyku.

Trailer najnowszego filmu Martina Scorsese o Bobie Dylanie

Produkcja zatytułowana "Rolling Thunder Revue: Opowieść o Bobie Dylanie od Martina Scorsese" będzie zawierała zapiski z koncertów i wywiady z artystami, z którymi Dylan współpracował w tamtym okresie. W filmie pojawią się Joan Baez, Rubin ‘Hurricane’ Carter, Sam Shephard i Allen Ginsberg. Twórcy obiecują również, że produkcja odda ducha lat 70., który panował w tamtym okresie w Ameryce. 

Przeczytaj także

Wraz z premierą filmu pojawiła się również kolekcja płyt CD, w skład której weszły zapiski z trasy The Rolling Thunder Revue z 1975 roku. Zestaw jest obecnie dostępny na oficjalnej stronie Boba Dylana. Premiera filmu odbędzie się 12 czerwca 2019 roku na platformie Netflix.

Zobacz także: Martin Scorsese na audiencji u papieża

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.