Nocny Kochanek singlem odpowiada na hejt. Pan Dariusz nie będzie zadowolony [WIDEO]

03.10.2023 15:15
Nocny Kochanek z nowym singlem Fot. Artur Szczepanski/REPORTER/East News

Nocny Kochanek publikuje nowy utwór na chwilę przed drugą odsłoną trasy koncertowej, promującej ich ostatni album „O Jeden Most Za Daleko”!

Zespół Nocny Kochanek przygotowuje się do trasy koncertowej i prezentuje fanom nowy singiel o tajemniczym tytule „Dariusz”. Jak się okazuje, najnowszy numer Zdrajców Metalu jest odpowiedzią na komentarz Pana Darka z Warszawy, zamieszczony w jednym z popularnych serwisów społecznościowych.

Nocny Kochanek odpowiada antyfanowi

Utwór jest odpowiedzią muzyków na komentarz zamieszczony przez Pana Darka z Warszawy, któremu nie spodobał się koncert Nocnego Kochanka podczas Dni Ursynowa. Domagał się grzywny i „konkretnego upomnienia”, dopatrując się homofobii i przekleństw w tekstach piosenek grupy. Pan Darek wyraził jednocześnie zaniepokojenie z powodu przyzwolenia burmistrza dzielnicy Ursynów na występy, które w jego odczuciu promują „seks, chlanie i homofobię”.

O czym jest utwór? To piosenka o miłości – niespodziewanym uczucie, które może spotkać każdego.

Premiera utworu miała miejsce 28 września 2023 roku kilka minut po północy we wszystkich serwisach streamingowych. Piosenka doczekała się także klipu, który dostępny jest na YouTube.

Publikacja nowego utworu właśnie teraz jest nieprzypadkowa – Nocny Kochanek rozpoczyna drugą odsłonę trasy koncertowej „O JEDEN KONCERT ZA DALEKO”, która promuje album „O Jeden Most Za Daleko”, nominowanego do najważniejszej nagrody muzycznej w kraju – FRYDERYKA. W roli zespołów otwierających jesienne koncerty grupy Nocny Kochanek zobaczymy: Transgresję, Żurkowskiego, Carnal, Czarny Bez, Inclusion, Sick Saints, The Legacy, Sad Smiles, The Freuders, Batnę oraz Queen Margot.

‌Nocny Kochanek zagra 32 koncerty i zakończy swoją trasę wycieczkę po Polsce grudniowym koncertem w warszawskiej Progresji!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Anna Marciniak
Anna Marciniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.