Nowy album Lindemanna już wkrótce. Przedsprzedaż płyty z... dziwnym dodatkiem

12.09.2023 08:16
Till Lindemann wydaje nowy album Fot. Screen

Till Lindemann już wkrótce zaprezentuje nowy album. Kilka dni temu mieliśmy okazję usłyszeć nowy singiel niemieckiego wokalisty i obejrzeć krwawy teledysk. Kiedy premiera?

Zespół Rammstein zakończył trasę koncertową. Teraz każdy z muzyków może trochę odpocząć lub rzucić się w wir innych obowiązków. Till Lindemann nie traci czasu i skupia się na wydaniu nowego solowego albumu. Nie musi już martwić się o niedawne oskarżenia, bo jakiś czas temu lider Rammsteina pokazał w social mediach oświadczenie berlińskiej prokuratury, która umorzyła śledztwo. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby muzyk skupił się na wydaniu nowej płyty. I tak też zrobił.

Till Lindemann dał fanom namiastkę tego, czego wkrótce mogą się spodziewać. W piątek 8 września zaprezentował światu swój najnowszy singiel. Utwór nosi tytuł „Zunge” i został pokazany wraz z krwawym teledyskiem, co w przypadku Tilla nie jest niczym zaskakującym. Co ciekawe sam klip gotowy był już w 2021 roku. Nie wiadomo jednak, dlaczego dopiero teraz został zaprezentowany.

Nowy album Tilla Lindemanna. Kiedy premiera?

Utwór zebrał dobre noty, więc fani czekają na więcej. Trochę cierpliwości i będą mieli okazję nabyć nowy album. Premiera krążka zaplanowana jest na 3 listopada. Jednak ci mniej cierpliwi mogą już teraz zamówić płytę, klikając w LINK w przedsprzedaży na oficjalnej stronie Rammsteina. Album nosi tytuł „Zunge” i w przedsprzedaży dostępny jest z oryginalnym dodatkiem… poduszką wyglądającą jak zapakowane w czarne plastikowe opakowanie... mięso!

Pozostaje czekać na premierę i mieć nadzieję, że wkrótce do sieci trafi kolejny utwór z płyty. Z okazji wydania nowej płyty, Till Lindemann niedługo wyruszy w trasę koncertową, podczas której odwiedzi także Polskę. Artysta zagra 26 listopada 2023 roku w katowickim Spodku.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Anna Marciniak
Anna Marciniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.