Plejada gwiazd na nowej płycie The Rolling Stones. Zaśpiewa m.in. Lady Gaga

15.09.2023 08:40
The Rolling Stones, Lady Gaga Fot. Photography Stock Ruiz/Shutterstock, Brian Friedman/Shutterstock

Już niedługo, po blisko 20 latach swoją premierę będzie miała płyta The Rolling Stones. Nowy singiel zachwycił fanów. Wiemy też, kto gościnnie pojawi się na krążku. Plejada prawdziwych gwiazd.

Zespół The Rolling Stones po blisko 20 latach wydaje album. Ich ostatnia płyta „A Bigger Bang” ukazała się w 2005 roku. Oficjalnie premierę zapowiedzieli podczas specjalnej konferencji prasowej w Londynie, którą poprowadził Jimmy Fallon. Płyta „Hackney Diamonds” ukaże się 20 października, a my coraz więcej o niej wiemy.

Nowa płyta The Rolling Stones. Kto wystąpi gościnnie?

Zapowiedź nowego krążka wzbudziła niemałe emocje. Fani już nie mogą się doczekać i nie ma się co dziwić, bo zespół przygotował prawdziwą gratkę. Na płycie pojawiało się kilku sławnych gości. „Sweet Sounds of Heaven” zaśpiewa duet Lady Gagi i Steviego Wondera. Na basie w „Bite My Head Off” zagrał Paul McCartney, a w Live by the Sword” Elton John. Również w tym utworze usłyszymy byłego basistę The Rolling Stones, Billa Wymana, a na perkusji zmarłego w 2021 roku Charliego Wattsa.

Szykują się więc niesamowite muzyczne doznania. A tych prawdopodobnie będzie więcej, bo w niedawnym wywiadzie Mick Jagger w rozmowie z „The New York Times” zdradził, że muzycy jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa.

Nie sądzę, aby to był ostatni album The Rolling Stones. Mamy prawie gotowe trzy czwarte kolejnego albumu. - mówił.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Anna Marciniak
Anna Marciniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.