Rammstein z widowiskowym klipem do "Adieu" [WIDEO]

24.11.2022 17:27
Rammstein Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy teledysk Rammsteina do singla "Adieu".

Rammstein zaprezentował teledysk do kolejnego singla "Adieu" z najnowszej płyty "Zeit". Jak na zespół przystało, sporo dzieje się w tym klipie, zresztą przekonajcie się sami!

Polecamy

Rammstein z widowiskowym klipem do "Adieu" [WIDEO]

Popularni artyści powinni nieustannie zaskakiwać słuchaczy: dobrymi pomysłami, mocnymi i często nieoczekiwanymi treściami, jak również świetnymi piosenkami. Ta sztuka udaje się grupie Rammstein od lat.

Zespół właśnie podzielił się nowym teledyskiem do piosenki "Adieu" w reżyserii Specter Berlin. Teledysk jest bardzo "kinowy", muzycy biorą broń, by pokonać przeciwników i podpalić swoich sobowtórów, którzy są "hodowani" w specjalnym kapsułach. Widowiskowy teledysk robi niezłe wrażenie.

Till Lindemann, Paul Landers, Richard Z. Kruspe, Flake, Oliver Riedel i Christoph Schneider nad 11 utworami, które wypełniły "Zeit" pracowali przez ostatnie dwa lata. Podczas sesji towarzyszył im berliński producent, Olsen Involtini. Nagrania odbyły się w La Fabrique Studios w St. Rémy de Provence, we Francji.

Polecamy

Rammstein zagra dwa koncerty w Polsce

Piosenki z albumu "Zeit" oraz wielkie hity zespołu będziemy mogli usłyszeć na nadchodzących koncertach Rammsteina w Polsce. Kapela wystąpi aż dwukrotnie - 30 lipca oraz 31 lipca 2023 w Chorzowie na Stadionie Śląskim.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.