Rammstein z widowiskowym klipem do "Adieu" [WIDEO]

24.11.2022 17:27
Rammstein Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy teledysk Rammsteina do singla "Adieu".

Rammstein zaprezentował teledysk do kolejnego singla "Adieu" z najnowszej płyty "Zeit". Jak na zespół przystało, sporo dzieje się w tym klipie, zresztą przekonajcie się sami!

Polecamy

Rammstein z widowiskowym klipem do "Adieu" [WIDEO]

Popularni artyści powinni nieustannie zaskakiwać słuchaczy: dobrymi pomysłami, mocnymi i często nieoczekiwanymi treściami, jak również świetnymi piosenkami. Ta sztuka udaje się grupie Rammstein od lat.

Zespół właśnie podzielił się nowym teledyskiem do piosenki "Adieu" w reżyserii Specter Berlin. Teledysk jest bardzo "kinowy", muzycy biorą broń, by pokonać przeciwników i podpalić swoich sobowtórów, którzy są "hodowani" w specjalnym kapsułach. Widowiskowy teledysk robi niezłe wrażenie.

Till Lindemann, Paul Landers, Richard Z. Kruspe, Flake, Oliver Riedel i Christoph Schneider nad 11 utworami, które wypełniły "Zeit" pracowali przez ostatnie dwa lata. Podczas sesji towarzyszył im berliński producent, Olsen Involtini. Nagrania odbyły się w La Fabrique Studios w St. Rémy de Provence, we Francji.

Polecamy

Rammstein zagra dwa koncerty w Polsce

Piosenki z albumu "Zeit" oraz wielkie hity zespołu będziemy mogli usłyszeć na nadchodzących koncertach Rammsteina w Polsce. Kapela wystąpi aż dwukrotnie - 30 lipca oraz 31 lipca 2023 w Chorzowie na Stadionie Śląskim.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.