T-Pain śpiewa Black Sabbath i Journey na nowym albumie. Wyszło mu to świetnie

24.03.2023 15:02
T-Pain śpiewa Black Sabbath i Journey na nowym albumie. Wyszło mu to świetnie Fot. Scott Garfield/ABC/courtesy Everett Collection/East News

Jak obiecał, tak też zrobił - T-Pain wydał w końcu swój nowy krążek "On Top of the Covers", na którym posłuchamy legendarnych rockowych przebojów w jego wersji. Jego covery Black Sabbath i Journey robią robotę.

T-Pain nagrał covery Black Sabbath i Journey

Jedną z cech, za które możemy doceniać artystów jest umiejętność zaskakiwania swoich słuchaczy - to definitywnie osiągnął niedawno raper/wokalista/entuzjasta i wręcz propagator autotune'a T-Pain, który zapowiedział nowy krążek złożony w całości z coverów.

Polecamy

Ten miał prezentować umiejętności wokalne Paina bez żadnych "cyfrowych polepszaczy" (co oczywiście okazało się kłamstwem, ale trzeba na to przymknąć oko), a i przy okazji przedstawić nam jego wszechstronność. Wokalista postanowił wziąć bowiem na warsztat m.in. "Don't Stop Believin'" Journey, czy "War Pigs" Black Sabbath. 

I wiecie co? Szaleniec to zrobił i to w pięknym stylu. Krążek "On Top of the Covers" zadebiutował 17 marca 2023 roku i spotkał się z dość ciepłym przyjęciem ze strony słuchaczy, którzy docenili wokalne umiejętności T-Paina. Zresztą posłuchajcie sami, bo jego wersje hitów brzmią naprawdę dobrze:

Polecamy

I na dokładkę Journey:

Sam artysta tłumaczył, że krążek z coverami chodził mu po głowie już od jakiegoś czasu, ale ze względu na umowy z wytwórniami nie mógł go zrealizować wcześniej. Na szczęście w końcu udało mu się go wydać i "On Top of the Covers" T-Pain jest dostępne do odsłuchu na Spotify i w innych serwistach streamingowych.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.