Ten 11-latek to nowy Brian May. Gitarzysta Queen był zachwycony jego występem [WIDEO]

26.05.2023 17:52
Ten 11-latek to nowy Brian May. Gitarzysta Queen był zachwycony jego występem [WIDEO] Fot. screen z YT Britain's Got Talent

Rośnie nam nowe pokolenie świetnych gitarzystów!

Dzieciaki często udowodniają, że nie są gorsze od dorosłych. Zamiast biegać po podwórku z piłką, wolą w domu ćwiczyć ulubione solówki gitarowe. Tak na pewno było z tym chłopcem, który w wieku 11 lat wymiata na gitarze. Jego występ w brytyjskim talent show pochwalił nawet sam Brian May z Queen.

Ten 11-latek to nowy Brian May. Gitarzysta Queen był zachwycony jego występem [WIDEO]

W brytyjskiej edycji programu "Mam Talent" pojawił się 11-letni Harry Churchill, który chwycił za gitarę i wykonał przed jurorami solówki Briana Maya z hitów Queen. Nie zabrakło zatem fragmentów m.in. "Bohemian Rhapsody" czy "We Will Rock You". Co więcej, dzieciak wskoczył na platformę przed jurorami i zaczął grać na gitarze trzymając instrument za głową. Kiedy taki maluch zdążył się tego wszystkiego nauczyć? Jedno jest pewne - ma już potencjał, by zostać kolejną gwiazdą rocka.

Występ 11-latka spodobał się widowni, jak również jurorom, którzy powiedzieli 4 razy "tak", dzięki czemu dzieciak przeszedł do kolejnego etapu konkursu. Jego występ zobaczył również Brian May, który postanowił udostępnić jego nagranie na swoich social mediach i pogratulował mu występu.

Trzymamy kciuki za kolejne występy małego wirtuoza gitary. Cieszy fakt, że nadal wśród dzieciaków pojawiają się prawdziwe talenty, dzięki którym rock nie umrze.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.