Tragedia na koncercie popularnej raperki. Jedna osoba zmarła, dziewięć zostało rannych [AKTUALIZACJA]

07.03.2023 11:14
Tragedia na koncercie popularnej raperki. Jedna osoba zmarła, dziewięć zostało rannych [AKTUALIZACJA] Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

Tragedia na koncercie raperki GloRilli w Rochester. Jedna osoba zmarła, a dziewięć zostało rannych po incydencie na imprezie.

Tragedia na koncercie - jedna osoba nie żyje, dziewięć jest rannych

AKTUALIZACJA: Policja z Rochester poinformowała, że w wyniku obrażeń po koncercie zmarła kolejna osoba. Kolejna pozostaje w stanie krytycznym, siedem pozostałych nadal jest w szpitalu, ale ich życiu nic nie zagraża. Funkcjonariusze prowadzą śledztwo, badając potencjalne przyczyny incydentu, który doprowadził do śmierci dwóch osób.

Jak podaje Deadline, na niedawnym koncercie GloRilli doszło do tragedii. Z relacji policji w Rochester wynika, że po imprezie zmarła jedna osoba, a dziewięć zostało rannych - w tym dwie, które trafiły do szpitala w stanie krytycznym.

Polecamy

Sprawę skomentował publicznie szef policji w Rochester, David M. Smith, który opisał, że cała sytuacja rozpoczęła się około 23 czasu lokalnego, tuż po zakończeniu koncertu GloRilli. Uczestnicy zaczęli kierować się w stronę wyjścia - według niektórych relacji świadków, wówczas imprezowicze usłyszeli strzały.

Policja nie potwierdziła jednak tych informacji w swoim oświadczeniu:

Co rozpoczęło się jako noc zabawy i muzyki na żywo, skończyło się tragedią, śmiercią jednej osoby i walką o życie dwóch pozostałych. Policjanci byli w stanie dostać się w końcu do środka i zlokalizować trzy kobiety z poważnymi obrażeniami.

Polecamy

Smith potwierdził, że w kolejnych godzinach nocnych do szpitali zameldowało się siedem osób, które zostały zranione podczas imprezy. Na szczęście ich życie nie było niczym zagrożone. Z relacji policji wynika, że wszyscy mieli obrażenia zgodne z byciem tratowanym, a funkcjonariusze nie mieli żadnych dowodów na to, że po koncercie słychać było strzały.

Sprawę skomentowała również raperka GloRilla:

Jestem zdewastowana i zasmucona śmiercią fanów po niedzielnej imprezie. Jesteście dla mnie całym światem i modlę się za wasze rodziny oraz życzę rychłego powrotu do zdrowia wszystkim, którzy ucierpieli.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.