Viralowy przebój Shakiry przypomina Depeche Mode? Zaskakujące porównanie piosenkarki

15.03.2023 16:14
Shakira Fot. action press/Reporter/East News

Shakira stwierdziła, że "BZRP Music Sessions #53" przypomina klimatem piosenki Depeszy. Ciekawa teoria...

Depeche Mode dla wielu muzyków jest ogromną inspiracją, ale raczej chyba nikt się nie spodziewał, że Shakira jest fanką brytyjskiego zespołu i jej ostatni utwór ma przypominać klimatem właśnie Depeszy. Też jesteśmy zaskoczeni takim porównaniem, ale Shakira w wywiadzie wyjaśnia, skąd w ogóle takie skojarzenie.

Polecamy

Viralowy przebój Shakiry przypomina Depeche Mode? Zaskakujące porównanie piosenkarki 

Ostatnio wiele wokalistek postanowiło nagrać piosenki o swoich byłych i utwory stały się hitami w sieci - wystarczy wspomnieć o Miley Cyrus i jej "Flowers", który na Spotify zdobył największą miesięczną liczbę odsłuchań. Ogromny sukces zdobył również utwór "BZRP Music Sessions #53", który powstał we współpracy Shakiry z z DJ-em Bizarrapem. Wokalistka pojechała w utworze po swoim byłym Gerard Piqué, który ją zdradził. Kawałek ma już 425 mln wyświetleń na YouTubie.

Shakira pojawiła się ostatnio w "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", w którym porównała ten utwór do klimatu piosenek Depeche Mode.  

Przypomina mi to Depeche Mode. Jeśli posłuchasz "Bzrp Music Sessions, Vol. 53", to utwór ma trochę tego chłodnego, mrocznego klimatu. Uwielbiam Depeche Mode.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście tej piosenki, to teraz macie możliwość nadrobić zaległości i przekonać się, czy rzeczywiście słychać w tym utworze Depeszy.

Shakira jest trochę jedną z nas, bo już wcześniej wyjawiła, że lubi Metallikę, paraduje w koszulce z logo zespołu i nagrała nawet cover Green Day.

Polecamy

Shakira to kolumbijska piosenkarka i autorka tekstów. Sprzedała ponad 85 milionów płyt na całym świecie. Jest zdobywczynią wielu nagród, w tym trzech Grammy, dwunastu Latin Grammy oraz World Music Awards, American Music Awards i Billboard Music Awards. Shakira jest jedyną artystką z Ameryki Południowej, która miała #1 na liście przebojów w Stanach Zjednoczonych. Ma na swoim koncie 4 z 20 najlepiej sprzedających się hitów ostatniej dekady i należy do 10 najlepszych wykonawców YouTube z ponad 20 miliardami wyświetleń.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.