Znamy pierwszych wykonawców Wacken Open Air Festival 2020

05.08.2019 13:54
Wacken Open Air 2020|undefined Fot. . Romana Makówka/Antyradio.pl

Wacken Open Air Festival 2019 dopiero się zakończył, a organizatorzy już poinformowali fanów o tym, kto zagra na kolejnej edycji wydarzenia.

Na Wacken Open Air Festival 2019 wystąpiła masa znanych artystów. Uczestnicy festiwalu mogli usłyszeć Bullet For My Valentine, Airbourne czy Testament. Festiwal rozpoczął się 1 sierpnia 2019 roku i zakończył w sobotę, 3 sierpnia. Ludzie, którzy brali udział w wydarzeniu jeszcze nie ochłonęli, a organizatorzy już ogłosili kolejnych artystów, którzy wystąpią w 2020 roku na Wacken Open Air Festival.

Wacken Open Air Festival 2020: Judas Priest jedną z gwiazd festiwalu

Bardzo pozytywnym zaskoczeniem jest obecność Judas Priest na Wacken Open Air Festival. Zespół wystąpi na przyszłorocznym festiwalu w Niemczech. Okazuje się, że kapela ma zamiar wyruszyć w trasę z okazji 50-lecia zespołu. Ian Hill, w wywiadzie dla "Austin Chronicle" przyznał, że członkowie nie są jeszcze pewni, co zagrają, ale z pewnością będzie fajnie.

Przeczytaj także

Okazuje się również, że obok Judas Priest na Wacken Open Air wystąpią również Amon Amarth, Sodom, Mercyful Fate, Hypocrisy, Death Angel, At The Gates, Venom, Sick of It All, Beast in Black, Nervosa i Cemican. Wszystkie zespołu znajdują się na grafice, którą udostępnili organizatorzy festiwalu.

Impreza rozpocznie się 30 lipca 2020 roku i potrwa aż do 1 sierpnia. Już na początku 2020 roku Judas Priest ma wyruszyć na trasę z Ozzym Osbournem. Torunee miało rozpocząć się w 2019, ale zostało przesunięte ze względu na chorobę Księcia Ciemności.

Zobacz także: Rob Halford z Judas Priest podczas konceru wykopał fanowi telefon z rąk

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.