6 lat temu zmarł Chris Cornell. Zobacz wspólny występ Benningtona i Cornella z 2008 roku [WIDEO]

21.07.2017 10:47
6 lat temu zmarł Chris Cornell. Zobacz wspólny występ Benningtona i Cornella z 2008 roku [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Odejście obu tych artystów to wielka strata dla świata muzyki - nic dziwnego, że fani wspominają momenty, gdy wokaliści razem pojawili się na scenie.

20 lipca 2017 roku samobójstwo popełnił Chester Bennington. Muzyk miał 41 lat. Stało się to w dzień urodzin Chrisa Cornella, który również popełnił samobójstwo 18 maja 2017. Niektórzy zastanawiają się, czy fakt urodzin bliskiego przyjaciela nie wpłynął depresyjnie na wokalistę Linkin Park.

Polecamy

4 lata temu zmarł Chris Cornell. Zobacz wspólny występ Benningtona i Cornella z 2008 roku [WIDEO]

Muzycy byli bardzo zżyci - Bennington był ojcem chrzestnym dzieci Cornella i zaśpiewał "Hallelujah" Leonarda Cohena na pogrzebie Chrisa w maju 2017. Jeszcze w 2008 roku Cornell i Linkin Park wybrali się we wspólną trasę. W związku z informacją o śmierci Benningtona fani zaczęli wspominać istotne momenty z jego życia i nic dziwnego, że przypomniano sobie również o nagraniach ze wspólnych występów Cornella i Benningtona.

Zobaczcie, jak muzycy razem wykonali "Hunger Strike" oraz "Crawling":

Chester Bennington popełnił samobójstwo w swojej rezydencji w Los Angeles, a jego ciało znaleziono o godzinie 9. rano czasu amerykańskiego. Śmierć muzyka Linkin Park wszystkich wstrząsnęła i wielu artystów podzieliło się swoimi przemyśleniami za pośrednictwem serwisów społecznościowych. O Chesterze wypowiedzieli się m.in. Brian Welch, Nikki Sixx czy Mike Shinoda.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.