Gwałciła i torturowała córkę. Trafi do więzienia na 700 lat

10.10.2020 12:13
Smutna pobita dziewczynka - materiał poglądowy|undefined Fot. Photographee.eu/Shutterstock

Lisa Marie Lesher została okrzyknięta jedną z najgorszych pedofilek w historii. Wielokrotnie torturowała i gwałciła dwie nieletnie dziewczynki. Za swoje obrzydliwe czyny otrzymała karę 700 lat pozbawienia wolności.

Przestępstwa seksualne, szczególnie na dzieciach to jedne z najobrzydliwszych zbrodni, których dopuszczają się ludzie. Po wielu latach w końcu skazano Lisę Marie Lesher - kobietę, która wielokrotnie wykorzystywała seksualnie i znęcała się fizycznie nad własną córką i swoją pasierbicą. Pedofilka nie wyjdzie już z więzienia.

Lisa Marie Lesher - gwałciła córkę i torturowała własną córkę

Początek sprawy miał miejsce w 2007 roku. Na wyrok 41-letniej Lesher trzeba było poczekać jednak 13 lat, ponieważ początkowo prokuratura umorzyła ten bulwersujący przypadek. Kobieta nie dopuszczała się zbrodni w pojedynkę. W zbrodniach pomagał jej mąż Michael William Lesher. Para została aresztowana w 2017 roku.

Przeczytaj także

Jak podaje The Sun, do aresztowania przez funkcjonariuszy w stanie Georgia doszło na wniosek ofiar, które domagały się wznowienia sprawy sprzed 10 lat. Prokurator okręgowy hrabstwa Morgan, Scott Anderson, który ponownie otworzył sprawę po objęciu urzędu, zapowiedział wówczas, że jego biuro musi prześledzić sprawę od początku, aby można było oskarżyć Lesherów. Tak też się stało.

Przeczytaj także

Anderson podsumował sprawę jako jeden z najgorszych przypadków wykorzystania seksualnego, jakie widział w swoim życiu. Dwie dziewczynki, które były nieletnie, były wielokrotnie gwałcone, molestowane seksualnie i torturowane przez Lesher i jej męża. Opinię publiczną zszokował dodatkowo fakt, że podczas aresztowania kobieta uśmiechnęła się do zdjęcia robionego przez policjantów.

Przeczytaj także

Gwałcicielka córki trafi do więzienia na 700 lat

W piątek 9 października 2020 roku sąd w Alabamie skazał Lesher na najwyższy wymiar kary za jej przestępstwa. Kobieta dostała karę w wysokości 700 lat pozbawienia wolności. Prokuratura udowodniła między innymi dwa gwałty pierwszego stopnia, cztery przypadki sodomii pierwszego stopnia, sodomię drugiego stopnia, tortury seksualne oraz wykorzystanie seksualne pierwszego stopnia. Jej mąż został skazany wcześniej na 438 lat pozbawienia wolności. Jego proces odbył się w roku 2019.

Przeczytaj także

Prokuratura przyjrzy się też swoim poprzednikom, którzy umorzyli sprawę i rozpocznie śledztwo wyjaśniające, czemu na skazanie pary degeneratów trzeba było czekać ponad 10 lat.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Ksiądz z Nowego Targu skazany za pedofilię. Nie trafi za kratki...

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.