Gwiazdor "Gry o tron" i "Wiedźmina" zarażony koronawirusem. Zaapelował do fanów o ostrożność

17.03.2020 10:35
Foto: materiały prasowe HBO|undefined Fot. materiały prasowe HBO

Kristofer Hivju ogłosił, że jest zarażony koronawirusem. Aktor zwrócił się fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kristofer Hivju znany jest głównie z roli Tormunda Zabójcy Olbrzyma w serialu "Gra o tron". Norweski aktor dołączył niedawno do obsady netfliksowrgo "Wiedźmina", gdzie ma wcielić się w postać Nivellena. Po tym, jak wstrzymano prace na planie 2. sezonuHivju ogłosił, że został zarażony COVID-19. Aktor poddał się kwarantannie i zaapelował do fanów o ostrożność.

Gwiazdor "Gry o tron" i "Wiedźmina" zarażony koronawirusem

O wyniku testu na obecność koronawirusa Kristofer Hivju poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jego instagramowym profilu pojawił się post opisujący jego sytuację, a także nawołujący do zachowania szczególnej ostrożności. 

Pozdrowienia z Norwegii! Z przykrością muszę was poinformować, że dzisiejszy test na obecność COVID-19 dał pozytywny wynik. Wraz z rodziną izolujemy się w domu na tak długo, jak będzie trzeba. Czujemy się dobrze - mam tylko łagodne objawy przeziębienia. Są ludzie o wyższym stopniu ryzyka, dla których ten wirus może być druzgocącą diagnozą, dlatego wzywam wszystkich do zachowania wyjątkowej ostrożności. Myjcie ręce, zachowujcie 1,5 metrową odległość, zastosujcie kwarantannę. Po prostu zróbcie wszystko, co w waszej mocy, by powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Wspólnie możemy zwalczyć tego wirusa i zapobiec kryzysowi w naszych szpitalach. Proszę, dbajcie o siebie nawzajem, zachowajcie dystans i bądźcie zdrowi!
Przeczytaj także

Aktor wraz z rodziną poddany został domowej kwarantannie. Z uwagi na fakt, że Kristofer Hivju miał styczność z resztą obsady, Netflix podjął odpowiednie środki. Jak informuje portal Deadline, przedstawiciele platformy skontaktowali się z każdym, kto miał styczność z zarażonym aktorem, zalecając jednocześnie dobrowolną 14-dniową kwarantannę. 

Zobacz też: Arnold Schwarzenegger i jego zwierzątka walczą z koronawirusem [UROCZE WIDEO] 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.