Jasnowidz Jackowski o EURO 2020: "Coś się poważnego wydarzy w Barcelonie"

18.06.2021 15:41
Jasnowidz Jackowski Fot. . Bartosz Krupa/East News

Wizja Krzysztofa Jackowskiego przeraża! Słynny jasnowidz wieszczy, że podczas EURO 2020 dojdzie do tragedii!

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski często porusza w swoich przepowiedniach tematy polityczne i społeczne. Niedawno stwierdził, że na EURO 2020 wydarzy się coś strasznego. Profeta twierdzi także, że wie, jak potoczą się losy naszej reprezentacji.

Jasnowidz Jackowski o EURO 2020

W nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego wierzy wielu Polaków. Wieszcz prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Jest również częstym gościem vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje". Tym razem ogromne grono jego fanów z niemałym przerażeniem wysłuchało kolejnej prognozy na nadchodzące miesiące.

Jackowski tym razem przepowiada dramatyczne wydarzenia podczas Euro 2020. Jasnowidz z Człuchowa wskazał też miasto, w którym dojdzie do wypadków.

Barcelona. Coś się poważnego wydarzy w Barcelonie. To się wydarzy podczas mistrzostw Europy. Coś niedobrego może się wydarzyć w Barcelonie.

- powiedział Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz Jackowski przepowiedział także, jakie będzie lato 2021. Przepowiednia nie napawa optymizmem

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz równnież: Zabił, poćwiartował i zjadł własną matkę. Jest wyrok w sprawie

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.