Przerażające przepowiednie Baby Wangi. Co się stanie w 2022 roku?

15.11.2021 19:17
Przerażające przepowiednie Baby Wangi. Co się stanie w 2022 roku? Fot. Shutterstock

Czy w 2022 roku nastąpi koniec świata spowodowany kolizją dwóch gwiazd czy zdarzy się coś zupełnie innego? Co na temat nadchodzącego roku mówią prorocy i wizjonerzy na czele z Babą Wangą?

Od niepamiętnych czasów ludzie zadają sobie pytanie, kiedy nastąpi koniec świata — z niepokojem patrzą w przyszłość i wypatrują znaków zapowiedzianych w świętych księgach i proroctwach. Jednym słowem temat przepowiadania przyszłości znany jest tak długo, jak daleko sięga historia ludzkiej cywilizacji.

Co się stanie w 2022 roku?

O tym, że w 2022 roku nastąpi koniec świata, spowodowany kolizją dwóch gwiazd mówił prawdopodobnie prorok wszechczasów Nostradamus. Tak przynajmniej twierdzą interpretatorzy jego dzieł. Jak się okazuje wiele osób jest zdania, że podobnie złowieszczą przepowiednię znajdziemy również w Biblii.

Polecamy

Już w 2013 roku zespół astronomów w składzie Larry Molnar (Calvin College), Karen Kinemuchi (Apache Point Observatory) i Henry Kobulnicky (University of Wyoming), obliczył, że około 2022 roku zderzające się gwiazdy oświetlą nocne niebo. Zdaniem badaczy para gwiazd z konstelacji Cygnusa połączy się w jedno. Skutkiem tego będzie ogromna eksplozja. Oddalona o 1800 lat świetlnych od Ziemi, KIC 9832227 stanie się na krótki moment jednym z najjaśniejszych obiektów na naszym niebie. Zdarzenie spowoduje potężny czerwony blask, a następnie powstanie jedna gigantyczna gwiazda.

Przerażające przepowiednie Baby Wangi

Jednak co o 2022 roku mówiła pochodząca z Bułgarii najsłynniejsza znachorka i jasnowidząca, Baba Wanga? Kobieta, która prawdopodobnie trafnie przepowiedziała śmierć Stalina, rozpad Związku Radzieckiego oraz atak na World Trade Center 11 września 2001 roku przepowiedziała na 2022 rok zupełnie inne wydarzenia.

Wieszczka twierdziła, że 2022 przyniesie ze sobą serię katastrof i innych strasznych wydarzeń. Tuż przed swoją śmiercią, w wieku 85 lat, przewidziała, że w 2022 roku nadejdą trudne czasy. Jej zdaniem nadchodzący rok będzie obfitował w wydarzenia, które na stałe zmienią losy ludzkości.

Od tysiącleci prorocy regularnie dostarczają światu nowych informacji wraz z konkretną datą końca świata. Zwolennicy teorii spiskowych przekazują wiadomości dalej, niejednokrotnie wprowadzając chaos i przerażenie.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.