To koniec "Fortnite". Zobaczcie jak przebiegała Apokalipsa [WIDEO]

14.10.2019 08:20
dan dtm|undefined Fot. dan dtm

Wygląda na to, że niedziela 13.10 2019 będzie jednym z najbardziej pamiętnych dni w historii Fortnite'a. Po 10 sezonach zmian i rozwoju żywot gry dobiegł końca.

Ci, którzy pożegnali się z 10 sezonem tytułu, grając w niego, mogli zobaczyć wyjątkowy spektakl. Zbliżająca się do mapy kometa w końcu zdołała w nią uderzyć. O końcu świata fani i dziennikarze mówili już od jakiegoś czasu, ale chyba nikt nie spodziewał się, że Epic Games zdecyduje się również wyłączyć serwery gry na kilkanaście godzin. Twórcy Fortnite po tym, jak czarna dziura wciągnęła mapę, zdecydowali się na szokujący zabieg i dezaktywowanie całego tytułu.

Fortnite - to koniec

Poniżej możecie zobaczyć nagranie i transmisję z oficjalnego kanału Fortnite na Youtubie przygotowaną w oczekiwaniu na powrót gry. Nie wiemy nadal, czy gracze otrzymają od twórców 11 sezon najpopularniejszego battle royal na świecie, czy może otrzymamy Fortnite 2. 

Przeczytaj także

Fortnite 2 trafi do fanów?

Prawdopodobnie nie. Pamiętajmy, że kilka tygodni temu Epic Games zapowiedziało sprzedaż specjalnego świątecznego zestawu w formie pudełkowej. Zmiana nazwy na "2" może wywołać niepotrzebne zamieszanie u Świętego Mikołaja, który kupuje wnuczkom prezenty. Pozostaje czekać, aż twórcy gry zdecydują się odsłonić przed nami nową mapę w kolejnym sezonie tytułu.

Na razie możemy patrzeć się w pustkę widoczną w świecie gry i starać się zrozumieć czym są liczby, które co jakiś czas pojawiają się na ekranie: 11, 146, 15, 62, 87, 14, 106, 2, i 150.

Zobacz także: Otwarta beta PUBG Lite w kolejnych 50 krajach. Wśród nich Polska

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.