Weź udział w maratonie "Harry'ego Pottera" i zgarnij cztery tysiące złotych

20.04.2020 09:51
Harry Potter i Insygnia Śmierci. Część II|undefined Fot. PHOTOSHOT/REPORTER

Fani Harry'ego Pottera mają szansę na zarobienie na oglądaniu filmów ze swoim ulubionym bohaterem. Wystarczy wziąć udział w maratonie filmów o czarodzieju. 

Pandemia koronawirusa to idealny czas na zorganizowanie w domowym zaciszu wszelkiego rodzaju maratonów filmowych. Okazuje się, że można połączyć przyjemne z pożytecznym i nie tylko powtórzyć sobie filmy o Harrym Potterze, ale jeszcze na tym zarobić, co w sytuacji zaczynającego się kryzysu gospodarczego, może być dla wielu osób szczególnie atrakcyjne. Za obejrzenie wszystkich dziesięciu filmów o młodym czarodzieju i magicznym świecie można zarobić tysiąc dolarów. Co trzeba zrobić?

"Harry Potter" - obejrzyj maraton i wygraj tysiąc dolarów

Wszelkiego rodzaju płatne maratony filmowe stają się coraz popularniejsze. Kilku krotnie pisaliśmy już o podobnych inicjatywach.

Przeczytaj także

Tym razem zasady są bardzo podobne. Wystarczy poświęcić 25 godzin życia na obejrzenie serii "Harry Potter" oraz dwóch części spin-offów "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", by cieszyć się nagrodą w wysokości tysiąca dolarów. Organizatorem konkursu jest firma EDsmart . Na stronie przedsiębiorstwa znalazł się opis maratonu. Niestety jest pewien haczyk.

Osoba, której szukamy, musi być nie tylko fanem Harry'ego Pottera, ale również aktywnym użytkownikiem w mediach społecznościowych, która z przyjemnością będzie tweetować w czasie rzeczywistym swoje doświadczenia z maratonem filmów "Harry Potter" i "Fantastyczne zwierzęta", oznaczając przy tym getedsmart lub zamieszczając #getedsmart. Jedyne wymagania to ukończenie 18 roku życia, możliwość pracy w Stanach Zjednoczonych i aktywność w mediach społecznościowych. Jeśli dostaniesz pracę, po prostu usiądź w swoim ulubionym miejscu do oglądania filmów, zgromadź pożywienie i zamieszczaj posty w swoich mediach społecznościowych lub w relacjach na żywo. Kiedy magiczny maraton, tweetowanie, transmitowanie, czy cokolwiek dobiegną końca, ocenisz każdy z filmów i zamieścisz oceny online. 

Firma wybierze pięcioro uczestników maratonu, którzy dostaną nie tylko tysiąc dolarów, ale również paczki karmelowego popcornu o smaku piwa kremowego, inspirowane filmem żelki, Fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta, czekoladowe żaby, kocyk w barwach Gryffindoru, kubek mieszkańca Hogwartu oraz kartę podarunkową Grubhub o wysokości 100 dolarów. Wartość gadżetów to 200 dolarów. Najlepszy z piątki maratończyków otrzyma również wszystkie filmy z uniwersum Harry'ego Pottera na Blu-ray.

Przeczytaj także

Jest więc o co walczyć. Jeśli jesteście fanami Harry'ego Pottera i przy okazji legalnymi mieszkańcami lub obywatelami Stanów Zjednoczonych, nic nie stoi na przeszkodzie, by dostać pracę marzeń i zarabiać (ponad 40 dolarów za godzinę!) na swojej największej pasji.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: 13 ciekawostek ze świata "Harry'ego Pottera", które czynią serię jeszcze bardziej magiczną

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.