Zagraniczna gwiazda wstydzi się występu w TVP? Artystę mocno skrytykowano za sylwester w Zakopanem

03.01.2022 13:29
Sylwester Marzeń z Dwójką Fot. Pawel Murzyn/East News

Pod wpisem artysty o jego występie na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" pojawiło się wiele bardzo negatywnych komentarzy. Prawdopodobnie z tego powodu muzyk postanowił usunąć post i zapomnieć, że w ogóle pojawił się w Zakopanem.

Tak, tak, wiemy, że Jason Derulo, który wystąpił na imprezie sylwestrowej TVP, nie jest oczywiście artystą rockowym. Mimo tego postanowiliśmy napisać o tej kuriozalnej sytuacji. Czyżby muzyk wstydził się swojego występu w Zakopanem? Wielu internautów odradzało mu przyjazd na Sylwester TVP. 

Polecamy

Jason Derulo wstydzi się występu w TVP? Artysta usunął wpis o sylwestrze w Zakopanem

"Sylwester Marzeń z Dwójką" odbył się kolejny raz w Zakopanem i jedną z zagranicznych gwiazd był amerykański wokalista Jason Derulo. Muzyk zaśpiewał kilka swoich hitów, m.in. "Talk Dirty" czy "Want To Want Me". Jak podaje Onet.pl, Jason Derulo wrzucił na swojego Instagrama informację o tym, że zagra w Zakopanem i pod jego wpisem pojawiło się sporo negatywnych komentarzy polskich fanów.

Wstyd, że występujesz w reżimowej telewizji opresyjnego rządu. Wstyd!  
Polecamy

Post został usunięty 2 dni po występie, najwidoczniej właśnie z powodu wielu negatywnych komentarzy. Wpisy o występie na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" pozostały jednak na Facebooku i Twitterze.

Na sylwestrowym koncercie TVP oprócz Jasona Derulo zaśpiewał Julio Iglesias Jr. oraz polskie gwiazdy - Maryla Rodowicz, Sławomir, Zenek Martyniuk, czy zwyciężczyni Eurowizji Junior, Roksana Węgiel.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.