Wypadek policjanta na zjeżdżalni dla dzieci. Co on tam robił?

03.08.2023 13:45
Policjant z Bostonu Fot. @cbsboston/youtube.com

Tak wiele pytań i tak mało odpowiedzi. Dlaczego policjant z Bostonu uległ wypadkowi? Odpowiedź jest prosta: ponieważ uzyskał imponująco wysoką prędkość podczas swojego krótkiego pobytu w zjeżdżalni dla dzieci.

Niestety, ale po czymś takim ludzie mają jeszcze więcej pytań, w związku z czym tematem zajęła się m.in. stacja CBS Boston. Paula Ebben wyjaśnia, że nagranie ukazuje policjanta w mundurze, który korzysta z dziecięcej zjeżdżalni.

Dziennikarki podjęły się analizy materiału wideo i zwracają uwagę na to, iż najpierw słychać bardzo głośne uderzenia, a później umundurowany policjant pojawia się jakby znikąd. Niektórych zaniepokoił fakt, że mężczyzną dość mocno miotało i obijał się o ścianki zjeżdżali.

Możliwe, że w pewnym momencie doszło jeszcze do uderzenia w głowę. Później sytuacja była równie niekomfortowa, gdyż policjant z Bostonu został wystrzelony ze zjeżdżalni, zaczął gubić elementy wyposażenia oraz szurał po podłożu.

To miejsce źle działa na dorosłych ludzi

Plac zabaw był niedawno odnowiony, lecz władze miasta zapewniają, że miejsce jest przeznaczone dla dzieci do 12 roku życia. Co więcej, odpowiedni napis w okolicy wyraźnie o tym informuje. Burmistrz miasta, Michelle Wu, została poproszona o komentarz, w związku z czym wyjaśniła, że nie zna okoliczności tego konkretnego wydarzenia, lecz jeśli istnieje potrzeba na dodatkowe znaki z informacją o górnym limicie wiekowym, to można się o to postarać.

Istnieje szansa, że próby poważnej analizy tego incydentu mogą nie mieć większego sensu. Jest spore prawdopodobieństwo, iż policjant z Bostonu i jego koledzy, którzy wszystko filmowali, świetnie zdawali sobie sprawę z tego, że zjeżdżalnia jest dla dzieci. Nie ma co do tego pewności, lecz prawdopodobnie mężczyźni po prostu się nudzili i znaleźli sobie zajęcie.

Media przypominają, że wcześniej sieć obiegło już bardzo podobne nagranie. Sytuacja była porównywalna, bo dorosła osoba przesadnie się rozpędziła na tej samej zjeżdżalni.

Po więcej informacji zachęcamy was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Marcin Hołowacz
Marcin Hołowacz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.