Alice Cooper w Antyradiu. Rozdajemy nową płytę "Road" oraz wyjątkowe gadżety [KONKURS]

11.09.2023 10:28
Alice Cooper Fot. materiały prasowe

Antyradio startuje z konkursem, w którym możecie zdobyć najnowszy album Alice'a Coopera "Road".

Alice Cooper wydał 25 sierpnia nowy studyjny album zatytułowany "Road" i na antenie Antyradia będziecie mogli zdobyć te płyty. Na tym jednak nie koniec, bo oprócz albumów rozdajemy również wyjątkowe gadżety związane z nowym album Coopera. 

Alice Cooper w Antyradiu. Rozdajemy nową płytę "Road" oraz wyjątkowe gadżety [KONKURS]

Od 11 do 15 września na antenie Antyradia możecie zgarnąć album "Road" oraz limitowane gadżety, m.in. naklejki, plakaty, zapachy do samochodów oraz koszulki. Słuchajcie od rana Antyradia, by dowiedzieć się, jak brzmi zadanie konkursowe. Prawidłowe odpowiedzi trzeba wysłać na podany przez prezentera mail.

REGULAMIN RAMOWY KONKURSÓW

Album "Road" został wyprodukowany przez wieloletniego współpracownika Coopera, Boba Ezrina i napisany, skomponowany oraz nagrany z dobrze znaną, zaufaną ekipą muzyków - Ryanem Roxie (gitara), Chuckiem Garricem (bas), Tommym Henriksonem (gitara), Glenem Sobelem (perkusja) i Nitą Strauss (gitara).

Alice Cooper tak opowiedział o nowym albumie "Road":

Na "Road" chciałem, aby cały zespół był zaangażowany w tworzenie wszystkich piosenek. Z moim zespołem widzę się tylko, kiedy jesteśmy w trasie. Dlatego zależało mi, aby skład był silny i zwarty nie tylko podczas koncertów, ale także na nagraniach. Kiedy masz przy sobie tak znakomitych muzyków, naprawdę możesz się nimi popisywać. Tym albumem to właśnie robię.

Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.