Pogoda
01.10.2020 11:44

Ugotował matkę, bo kazała mu iść do pracy. Przerażająca zbrodnia 31-latka [WIDEO]

Joel Guy Jr. stanął przed sądem za morderstwo rodziców. 31-latek zabił ojca i matkę, bo nie chcieli go dłużej utrzymywać. Ich szczątki chciał rozpuścić w kwasie. Ugotował też głowę matki.

garnek z wrzącą wodą - zdjęcie poglądowe
foto: Oskanov/easyfotostock/Eastnews

Coraz częściej mówi się o rodzicach, którzy muszą utrzymywać swoje dzieci do trzydziestki, albo nawet dłużej. Joel i Lisa Guyowie z Knoxville w stanie Tennessee postanowili odmówić swojemu synowi Joelowi Guyowi Juniorowi dalszego łożenia pieniędzy. W zemście mężczyzna zamordował ich z zimną krwią. Za swoją zbrodnię stanął przed sądem.

Zabił rodziców, bo nie chcieli mu dać pieniędzy

Południe Stanów Zjednoczonych wielu osobom może kojarzyć się z horrorem zatytułowanym "Teksańska masakra piłą mechaniczną". Okazuje się, że w słynnej produkcji Tobe'a Hoopera tkwi ziarno prawdy. Bohater tego artykułu co prawda nie mieszkał w Teksasie, ale dokonał tak przerażającej zbrodni, że nie powstydziłby się jej sam Leatherface.

pedofil - zdjęcie poglądowe
pedofil - zdjęcie poglądowe
Przeczytaj także Zabójstwo, gwałt i pożarcie 13-latki. Makabryczny plan psychopaty udaremniony przez policję

Do zabójstwa Guyów doszło 26 listopada 2016 roku podczas weekendu Święta Dziękczynienia. Jak podaje Daily Mail, 31-letni mężczyzna stanął przed sądem i odpowiadał za zabójstwo własnych rodziców. Kiedy rodzice 27-letniego wówczas chłopaka nalegali, by znalazł w końcu pracę i sam się utrzymywał, doszło do tragedii. Syn wpadł na pomysł, że zamorduje rodziców, pozbędzie się ich ciał i będzie wygodnie żył z ich polis ubezpieczeniowych wartych pół miliona dolarów.

piła tarczowa - zdjęcie poglądowe
piła tarczowa - zdjęcie poglądowe
Przeczytaj także Obcięła sobie rękę piłą, żeby wyłudzić ponad 5 milionów złotych odszkodowania. Plan nie wypalił

Wcielił swój plan w życie, który spisał na kartce papieru. Zaczął od ojca, którego zaatakował kuchennym nożem. Do napaści doszło w domowej siłowni. Syn zadał mu 42 rany kłute. Matka była w tym czasie na zakupach. Kiedy wróciła do domu, podzieliła los męża. Zginęła od 31 ciosów ostrym narzędziem. Kolejny punkt planu polegał na poćwiartowaniu zwłok i rozpuszczeniu ich w kwasie. Odrąbaną głowę matki postanowił wcześniej ugotować w garnku, by stała się łatwiejsza do zniszczenia.

Milczenie owiec
Milczenie owiec
Przeczytaj także Kanibal pożarł siedmioro dzieci. Po 60 latach trafi do pieca [WIDEO]

Nie przewidział jednak, że ktoś może zauważyć makabryczny czyn. Na miejsce przyjechała policja, która aresztowała mordercę własnych rodziców. Cały dom był we krwi. W kolejnych pokojach znajdywano dowody na popełnienie strasznego morderstwa. Nie tylko narzędzia zbrodni, ale również odrąbane fragmenty ciał rodziców mordercy umieszczone w plastikowych workach. Największym szokiem dla funkcjonariuszy była wcześniej wspomniana głowa matki. Gdy policjanci weszli do domu, znajdowała się w garnku we wciąż wrzącej wodzie.

gawiale
gawiale
Przeczytaj także Znany lekarz zabił 50 osób. Zwłoki rzucał na pożarcie krokodylom. W końcu go aresztowano

Niebawem zapadnie wyrok w sprawie tego straszliwego morderstwa. Prawdopodobnie Joel Guy Jr. spędzi resztę życia w więzieniu.

Zabił matkę i uciekł z miejsca zbrodni. 27-latkowi grozi dożywocie
Zabił matkę i uciekł z miejsca zbrodni. 27-latkowi grozi dożywocie
Przeczytaj także Zabił matkę i uciekł z miejsca zbrodni. 27-latkowi grozi dożywocie

Zobacz też: Zabił w Tychach za zwrócenie uwagi na brak maseczki. Ojciec dwójki dzieci umierał kilka dni

Tagi: śmierć