"Avatar: Istota wody" - zobaczcie zwiastun najnowszego filmu Jamesa Camerona [WIDEO]

10.05.2022 09:54
"Avatar: Istota wody" - zobaczcie zwiastun najnowszego filmu Jamesa Camerona [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Disney

W sieci nareszcie pojawił się zwiastun "Avatar: Istota wody", czyli kontynuacji jednego z najlepiej zarabiających filmów w historii kinematografii.

Avatar: Istota wody - oto oficjalny zwiastun filmu

Stało się. Po 13 latach po premierze oryginalnego filmu, James Cameron powraca na wielkie ekrany z kontynuacją "Avatara" - ta nosi podtytuł "Istota wody" i ma nas zabrać w niezbadane dotychczas tereny Pandory. O ile w pierwszej odsłonie widzieliśmy dużo dżungli, to tym razem Cameron zabierze nas na ryby.

Polecamy

W zwiastunie widzimy bowiem, że głównym sprzymierzeńcem Jake'a i spółki będzie woda. Produkcja wygląda bardzo ładnie - jednak tego się spodziewaliśmy, bo w końcu nad filmem pracowano jakąś dekadę. Zresztą nie będziemy przedłużać - zobaczcie zwiastun "Avatara: Istoty wody" poniżej:

Akcja filmu "Avatar: Istota wody" rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.

Polecamy

W filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Camerona, wyprodukowanym przez Camerona i Jona Landau, występują: Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

Polski oddział Disneya zapowiedział również w oficjalnym oświadczeniu, że by "zaostrzyć apetyt widzów", pierwsza część filmu powróci do kin 23 września 2022 roku.

"Avatar: Istota wody" zadebiutuje w kinach już 16 grudnia 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.