Nowe zdjęcie z "Avatara 2". Jak Kate Winslet prezentuje się w swojej roli?

27.10.2020 09:49
Kate Winslet|undefined Fot. AFP/EAST NEWS

"Avatar 2" nadchodzi wielkimi krokami. W sieci pojawiło się zdjęcie z planu filmu, na którym widzimy Kate Winslet w roli Ronal. Kim jest tajemnicza bohaterka?

Na sequele "Avatara" cały świat czeka już ponad dekadę. Twórcy jednak się nie poddają i pracują w pocie czoła na planie zdjęciowym. Do sieci trafiła kolejna zakulisowa fotografia. Tym razem przedstawia nową twarz w obsadzie "Avatara 2" - Kate Winslet, która wciela się w postać o imieniu Ronal.

"Avatar 2" - Kate Winslet w nowej roli

Pierwsza część "Avatara" w reżyserii Jamesa Camerona była prawdziwym przełomem, przynajmniej jeśli chodzi o zastosowane w filmie efekty specjalne. Nic dziwnego, że produkcja z 2009 roku odniosła ogromny sukces finansowy. Teraz fani historii o Pandorze czekają na kolejne filmy z serii.

Przeczytaj także

Do obsady sequeli dołączyło kilku nowych aktorów. Wśród nich jest Kate Winslet, która zagra Ronal. Do tej pory na jej temat było wiadomo bardzo niewiele. Twórcy postanowili jednak zaprezentować światu zdjęcie z planu, na którym możemy przyjrzeć się tajemniczej bohaterce granej przez Winslet.

Z ostatniego wywiadu Kate Winslet dla The Hollywood Reporter:
"Musiałam nauczyć się swobodnie nurkować, żeby zagrać w "Avatarze". To było po prostu niesamowite. Moje najdłuższe wstrzymanie oddechu trwało siedem minut i 14 sekund - szaleństwo."

Akcja sequeli "Avatara" pokaże nowe zakątki księżyca Polifema. Widzowie będą mieli okazję zwiedzić podwodny świat ciała niebieskiego zamieszkanego przez lud Na'vi. Z tego powodu zdjęcia do nowych części są niezwykle wymagające dla aktorów i ekipy. Większa ich część jest kręcona pod wodą w specjalnie stworzonych do tego typu przedsięwzięć basenach.

Przeczytaj także

Po zdjęciu trudno powiedzieć, kim będzie Ronal. Podwodne zdjęcia zostaną uzupełnione efektami specjalnymi w procesie postprodukcji. Jedno jest jednak pewne - "Avatar 2" przebije wizualnie część pierwszą, oferując widzom niezwykłe widowisko.

Przeczytaj także

"Avatar 2" - kiedy premiera?

Chociaż fani "Avatara" od lat czekają na kontynuację, Cameron kręci dwie kolejne części jednocześnie,co oznacza, że na kolejny sequel nie trzeba będzie czekać dekady. W zdjęciach przeszkodziła niestety pandemia koronawirusa, więc nie wiadomo czy ekipie uda się wyrobić do planowanej daty premiery części drugiej, czyli 21 grudnia 2021 roku. W filmie oprócz Kate Winslet wystąpią również Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, C.C.H. Pounder, Matt Gerald, Oona Chaplin, Cliff Curtis oraz Edie Falco.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: James Cameron ma dość „Avengers” i zapowiada, że „Avatar 2” będzie jak „Ojciec chrzestny”

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.