Chris Rock żartuje z Willa Smitha i jego kolejnych przeprosin za spoliczkowanie go na Oscarach

01.08.2022 12:56
Chris Rock żartuje z Willa Smitha i jego kolejnych przeprosin za spoliczkowanie go na Oscarach Fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Znany komik w bardzo krótki sposób odniósł się do incydentu z Oscarów 2022, kiedy to Will Smith go spoliczkował na oczach publiczności.

Chris Rock zażartował z Willa Smitha

Kontekstu sytuacyjnego chyba przypominać wam nie musimy - jak podaje portal People, Chris Rock niedawno ruszył w trasę ze swoim nowym komediowym programem, w którym odnosi się m.in. do "uderzenia, które usłyszał cały świat".

Polecamy

Podczas przystanku w Fox Theater w Atlancie, komik bez zbytniego przebierania w słowach stwierdził właściwie, że całość została kompletnie rozdmuchana do niewyobrażalnych proporcji i sam zbagatelizował całą sprawę. Jak podobno opowiedział:

Wszyscy robią z siebie je*ane ofiary. Wiecie, jak każdy próbuje być ofiarą, to wówczas prawdziwe ofiary nie będą słyszane. Nawet jeśli dostałem w twarz od Suge'a Smitha... To następnego dnia poszedłem do pracy, mam dzieci na utrzymaniu.
Polecamy

Spieszymy w wyjaśnieniem - "Suge Smith" to nawiązanie do Suge Knighta, byłego CEO i założyciela wytwórni płytowej Death Row Records, który słynie z tego, że bywa bardzo agresywny.

I chociaż Smith już wielokrotnie przepraszał za swojego zachowanie, to komik nie odniósł się do jego przeprosin w trakcie swojego programu. Niedawno aktor udostępnił jeszcze kolejne wideo, w którym kolejny raz poruszył ten temat: 

Miałem wtedy mętlik w głowie, wszystko mi się miesza. Oczywiście odezwałem się do Chrisa i otrzymałem wiadomość zwrotną, z której wynika, że nie jest jeszcze gotowy porozmawiać. Kiedy będzie, to będę na niego czekał. Powiem to jeszcze raz - przepraszam. Moje zachowanie było nieakceptowalne i tak jak wspomniałem, jestem do twojej dyspozycji, kiedy tylko będziesz chciał pogadać.
Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.