David Hasselhoff wcieli się w Supermana. W pozostałych rolach wystąpią muzycy metalowi

14.10.2020 15:05
David Hasselhoff|undefined Fot. SplashNews.com/East News

DC Comics stworzyło serię krótkich animacji "Dark Nights: Death Metal". W jednej z nich usłyszymy Davida Hasselhoffa, który wcieli się w Supermana. Jako Batman wystąpi wokalista Black Veil Brides, a w Wonder Woman wcieli się Chelsea Wolfe. 

Nie ma chyba bardziej rozpoznawalnej postaci w panteonie superbohaterów niż Superman. Ten heros zapoczątkował nowy podgatunek komiksu i w ciągu 82 lat istnienia zyskał ogromną popularność. Wcielało się w niego wielu aktorów. Dołączył do nich sam David Hasselhoff.

David Hasselhoff jako Superman w "Dark Nights: Death Metal"

Obecnie w uniwersum DC Comics króluje mroczny event o nazwie "Dark Nights: Death Metal". Wonder Woman, Superman i Batman muszą połączyć siły, by stawić czoła swoim wrogom, którzy zagrażają nie tylko całemu światu, ale całemu multiwersum. Ich antagonistami są potężna Perpetua i pokręcony Batman, Który Się Śmieje. 

Przeczytaj także

Za sprawą komiksowego eventu DC postanowiło stworzyć serię krótkich animacji ściśle powiązanych z "Dark Nights: Death Metal". Do internetowego miniserialu zaproszono między innymi gwiazdę "Słonecznego Patrolu" i "Nieustraszonego" - Davida Hasselhoffa. Aktor podłoży głos samemu Supermanowi. Tytuł zobowiązuje, bo w pozostałych rolach usłyszymy kilku muzyków metalowych.

Przeczytaj także

Do sprzedaży trafił właśnie czwarty numer "Dark Nights: Death Metal". Z tyłu komiksu zamieszczono grafikę, w której zapowiedziano, kogo usłyszymy w animacji o tym samym tytule. Wśród obsady został wymieniony Hasselhoff, który zagra Człowieka ze Stali. Batmanem będzie Andy Biersack z zespołu Black Veil Brides, a Wonder Woman zagra wokalistka Chelsea Wolfe.

Dark Nights: Death Metal

W animacji pojawi się też Flash, który przemówi głosem perkusisty zespołu Cindirella - Freda Coury'ego. Natomiast Charles Fleischer znany z dubbingu Królika Rogera tym razem wystąpi w diabolicznej odsłonie Jokera/Batmana. W pozostałych rolach usłyszymy aktora z serialu "Punisher" - Jasona R. Moore'a oraz twórców komiksu - Scotta Snydera i Grega Capullo. Za muzykę do animacji odpowiada natomiast Tyler Bates.

 

Przeczytaj także

"Dark Nights: Death Metal" - gdzie oglądać animację?

Pierwszy odcinek mini serialu jest już dostępny TUTAJ oraz na oficjalnym kanale YouTube DC Comics.

Kolejne odcinki będą pojawiać się co środę, wraz z kolejnym numerem komiksu "Dark Nights: Death Metal". Trzeba przyznać, że twórcy wpadli naprawdę genialny pomysł, który w ciekawy sposób łączy różnego rodzaju media.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Detective Comics #1000" - [RECENZJA] 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.