Zobaczcie nowy zwiastun filmu "Pokemon: Detektyw Pikachu" z Ryanem Reynoldsem w roli głównej

Kamil Kacperski
26.02.2019 18:10
Detektyw Pikachu|undefined Fot. kadr z filmu "Detektyw Pikachu"

W sieci nareszcie pojawił się 2. oficjalny zwiastun "Detektywa Pikachu", czyli pierwszego aktorskiego filmu osadzonego w świecie Pokemon. Trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć.

Jeżeli tak jak my nie możecie uwierzyć w to, że powstaje aktorski film na podstawie Pokemonów, to nowy zwiastun "Detektywa Pikachu" powinien wam w tym pomóc. Jest on bowiem przepełniony zabawnymi tekstami tytułowego gryzonia, w którego wciela się Ryan Reynolds, a także nawiązaniami do oryginalnych gier wideo. I jeśli podczas oglądania materiału mieliście uśmiech na ustach i krzyczeliście nazwę stworka, którego właśnie zobaczyliście na ekranie, to możecie być spokojni - to całkiem naturalna reakcja.

Detektyw Pikachu - drugi oficjalny zwiastun

A co nowego widzimy w 2. oficjalnym zwiastunie "Detektywa Pikachu"? Ludicolo, który krzyczy swoje imię, krótką biografię tytułowego bohatera, który budzi się z amnezją, a także przepotężnego Mewtwo. A oprócz tego Pikachu walczy w klatce z Charizardem. Zobaczcie sami:

Przeczytaj także

Detektyw Pikachu - o czym będzie film?

Jak głosi opis filmu udostępniony przed dystrybutora, cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry'ego - detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę.

Na temat swojej roli wypowiedział się sam Ryan Reynolds, który przyznał, że gdy tylko dowiedział się o angażu, zmienił całkowicie swoje życie i starał się jak najbardziej wczuć w Detektywa Pikachu. Porzucił nawet swoje córki, ponieważ jak sam twierdzi "Detektyw Pikachu nie zna tych dwóch małych dziewczynek". Aktor starał się obserwować świat z oczu gryzonia, często leżąc w miejscach publicznych, aby jak najbardziej zbliżyć się do wzrostu żółtego Pokemona. Z jego relacji wynika również, że próbował schudnąć kilkadziesiąt kilogramów, aby ważyć tyle, co Pikachu, jednak pomysł z głowy wybili mu lekarze. 

W filmie oprócz wspomnianego Ryana Reynoldsa zobaczymy Justice'a Smitha (Tim, główny bohater), Kena Watanabe, Billa Nighy'a, Suki Waterhouse, Ritę Orę oraz Chrisa Geere'a. Za scenariusz odpowiadają Nicole Perlman ("Strażnicy Galaktyki") oraz Alex Hirsch ("Wodogrzmoty Małe"). Premiera filmu odbędzie się 10 maja 2019 roku.

Zobacz także: >> Zobaczcie zwierzaka, który wygląda jak Pikachu <<

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.