"Diuna" - Timothée Chalamet na pierwszym zdjęciu z filmu. Premiera jeszcze w tym roku

14.04.2020 10:37
Foto: Invision/Invision/East News|undefined Fot. Invision/Invision/East News

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie promujące jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Jak prezentuje się Timothée Chalamet w roli głównego bohatera?

"Diuna" to widowisko science fiction i jednocześnie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. W sieci ukazało się właśnie pierwsze zdjęcie promujące film. Widnieje na nim Timothée Chalamet w roli głównego bohatera, szlachetnie urodzonego Paula Atrydy.

"Diuna" - Timothée Chalamet na pierwszym zdjęciu z filmu

"Diuna" to adaptacja słynnej powieści autorstwa Franka Herberta o tym samym tytule. Traktuje o losach młodzieńca, syna księcia Leto, który w wyniku zamachu stanu zmuszony jest do ucieczki. Miejscem akcji jest tytułowa Diuna - planeta, na której znajdują się złoża substancji zwanej "melanżem", która umożliwia jasnowidzenie. 

Foto: materiały prasowe Warner Bros. Pictures Fot. Foto: materiały prasowe Warner Bros. Pictures
Przeczytaj także

"Diuna" pochwalić się może iście gwiazdorską obsadą. W roli głównej wystąpił wspomniany Timothée Chalamet, a u jego boku zobaczymy Stellana Skarsgårda, Jasona MomoęJosha BrolinaJaviera Bardema, Dave'a Bautistę, Rebeccę Ferguson, Charlotte Rampling, Zendayę, Oscara Isaaca oraz Davida Dastmalchiana

Przeczytaj także

Za reżyserię "Diuny" odpowiada Denis Villeneuve - człowiek, który dał światu takie hity jak "Blade Runner 2049", "Sicario" i "Nowy Początek". Villeneuve, wraz z Erickiem Rothem i Jonem Spaihtsem, napisał również scenariusz. Premiera filmu zaplanowana jest na 18 grudnia 2020 roku

Zobacz też: Top 25 - najlepsze filmy przygodowe w dziejach kinematografii

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.