Dwayne Johnson i Emily Blunt w zwiastunie "Wyprawy do dżungli". Kiedy premiera?

14.10.2019 12:39
Foto: kadr z filmu Fot. kadr z filmu "Wyprawa do dżungli"/ Disney

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Wyprawa do dżungli". O czym opowie film przygodowy z Emily Blunt w roli głównej?

Wytwórnia Disney zaprezentowała pierwszy zwiastun filmu "Wyprawa do dżungli". O czym opowie film przygodowy z iście gwiazdorską obsadą i kiedy ukaże się w kinach? Oto wszystko, co wiemy o "Wyprawie do dżungli".

"Wyprawa do dżungli" - zwiastun

Zwiastun filmu "Wyprawa do dżungli" prezentuje się następująco:

"Wyprawa do dżungli" - fabuła

Fabuła filmu "Wyprawa do dżungli" została zainspirowana najsłynniejszym parkiem rozrywki na świecie - Disneylandem. A ściślej rzecz ujmując - jedną z atrakcji, które znajdują się w tym parku. Będziemy tu śledzić losy pasażerów łódki, którzy wyruszają na tytułową wyprawę do dżungli. Po drodze napotykają wiele dzikich i niebezpiecznych zwierząt. Film ma zawierać również element nadprzyrodzony.

Przeczytaj także

"Wyprawa do dżungli" - obsada

W filmie "Wyprawa do dżungli" wystąpią między innymi: Dwayne "The Rock" Johnson, Emily Blunt, Andy Nyman, Jack Whitehall, Quim Gutiérrez, Edgar Ramírez, Jesse Plemons i Paul Giamatti.

Przeczytaj także

"Wyprawa do dżungli" - kiedy premiera?

Reżyserem filmu jest Jaume Collet-Serra, twórca "Pasażera", "183 metrów strachu" i horroru "Dom woskowych ciał". "Wyprawa do dżungli" zadebiutuje w polskich kinach 24 lipca 2020 roku.

Zobacz też: 38 najlepszych filmów fantasy w dziejach

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.