Fan odkrył ciekawe nawiązanie do "Niesamowitego Hulka" w filmie "Thor: Ragnarok"

31.10.2019 12:03
Foto: kadr z filmu Fot. kadr z filmu "Thor: Ragnarok"/ Marvel Studios

Jeden z fanów wychwycił w filmie "Thor: Ragnarok" ciekawy szczegół związany z postacią Hulka. Stanowi on nawiązanie solowego filmu o losach Bruce'a Bannera.

"Niesamowity Hulk" to jeden z pierwszych filmów wchodzących w skład Kinowego Uniwersum Marvela, o którym widzowie dość często zapominają. Nic zresztą dziwnego. Nie tylko zmieniono aktora wcielającego się w tytułową rolę, ale również pozostałe produkcje rzadko odnosiły się do wydarzeń przedstawionych w filmie Louisa Leterriera. Okazuje się jednak, że twórcy zadbali o pewne szczegóły, które umknęły uwadze fanów. Jeden z nich wychwycił użytkownik Reddita.

"Thor: Ragnarok" - fan odkrył ciekawe nawiązanie do "Niesamowitego Hulka"

Oczywistym nawiązaniem, niejako przypominającym, że "Niesamowity Hulk" rozgrywa się w tym samym uniwersum, jest obecność Thaddeusa Rossa w "Civil War" i "Infinity War". Fan Reddita, posługujący się pseudonimem u/Zeophore, wychwycił jednak znacznie mniejszy szczegół, który umknął uwadze widzów. Stanowi on jednak doskonały dowód na to, że włodarze Marvel Studios nie traktują filmu Louisa Leterriera jako oddzielnego bytu, a integralną część uniwersum.

Przeczytaj także

Wspomniane nawiązanie do "Niesamowitego Hulka" pojawia się w filmie Taiki Waititiego - "Thor: Ragnarok". u/Zeophore opublikował na Reddicie post wskazujący, że w filmie widzimy u Hulka wyraźną bliznę, znajdującą się w dokładnie tym samym miejscu, w które został zraniony w pierwszym filmie ze swoim udziałem.

Foto: Reddit.com/u/Zeophore Fot. Foto: Reddit.com/u/Zeophore
Przeczytaj także

Tak zwane easter eggi to popularne zjawisko w obrębie Kinowego Uniwersum Marvela. Fani wprost prześcigają się w poszukiwaniach ukrytych znaczeń i ciekawych nawiązań. Odkrycie niektórych zajmowało im naprawdę wiele czasu. Przykładem może być "Doktora Strange", gdzie fan doszukał się odniesienia do "Dnia Świstaka" po 2 latach. Jeszcze ciekawszym przypadkiem jest fan "Strażników Galaktyki", który odkrył ukryty easter egg po 5 latach od premiery filmu.

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - fan dostrzegł intrygujący szczegół dotyczący podróży w czasie 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.