Gwiazdorzy "Harry'ego Pottera" zrobili sobie zdjęcie po latach. Jak teraz wyglądają?

06.09.2022 14:34
Gwiazdorzy "Harry'ego Pottera" zrobili sobie zdjęcie po latach. Jak teraz wyglądają? Fot. Warner Bros. Ent. All rights reserved./Courtesy Everett Collection/East News

Tom Felton (Draco Malfoy) i Jason Isaacs (Lucjusz Malfoy) spotkali się po latach i zrobili sobie zdjęcie. Zobaczcie uroczy reunion aktorów.

Draco i Lucjusz Malfoyowie znowu razem. Zobaczcie ich wspólne zdjęcie po latach

Jak pewnie doskonale wiecie, Draco Malfoy to Ślizgon pochodzący z rodu, który był ściśle związany z Lordem Voldmortem i jego Śmierciożercami. Arogancki chłopak z bogatego domu był jednym z głównych rywali/wrogów Harry'ego Pottera przez niemal całą fabułę sagi J.K. Rowling, chociaż summa summerum okazało się, że był bardziej ofiarą swoich okoliczności, aniżeli prawdziwie "złym" człowiekiem.

Polecamy

Mimo tego, wcielający się w niego Tom Felton ma bardzo wiele fanów na całym świecie i podobnie jest też z jego filmowym ojcem, Jasonem Isaacsem (ten wcielał się w Lucjusza Malfoya).

Od zakończenia filmowej adaptacji "Harry'ego Pottera" minęła już ponad dekada, ale niektóre znajomości zawarte na planie przetrwały próbę czasu. Tak jest właśnie w przypadku Feltona i Isaacsa. Obaj artyści utrzymują kontakt i co jakiś czas spotykają się, ku uciesze fanów Pottera. Na Instagram młodszego aktora trafiło zdjęcie z jego filmowym ojcem, które doczekało się też zabawnego podpisu z nawiązaniem do klasycznej groźby Malfoya: "mój ojciec o tym usłyszy".

Polecamy

Tutaj Felton odnosił się do teatralnej sztuki "222: A Ghost Story". Felton nazwał Isaacsa swoim ojcem, co zresztą zdarzyło się nie po raz pierwszy - wysyłają sobie nawet życzenia urodzinowe w social mediach. 

Osoby, które kochają kreacje Feltona i Isaacsa mimo zakończenia serii "Harry Potter", nadal mogą oglądać ją dzięki platformie HBO Max. Znajdują się na niej wszystkie produkcje o młodym czarodzieju, a także trzy dotychczasowe spin-offy w postaci franczyzy "Fantastyczne zwierzęta".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.