Klon Scarlett Johansson podbija TikToka. Użytkownicy nie mogą uwierzyć w to, co widzą

14.07.2021 15:38
Klon Scarlett Johansson podbija TikToka. Użytkownicy nie mogą uwierzyć w to, co widzą Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Scarlett Johansson kończy z rolą Black Widow w nadchodzącym filmie "Czarna Wdowa". Na szczęście w kolejce jest już kolejna kobieta o nazwisku Johansson, która będzie mogła przejąć rolę.

Oto klon Scarlett Johansson! Poznajcie Kate... Johansson

Użytkownicy TikToka niedawno pokochali niejaką Kate Johansson, która bardzo, ale to bardzo przypomina swoją urodą Scarlett Johansson, światowej sławy aktorkę i gwiazdę filmów Marvela. Aktorka od 10 lat wciela się w Czarną Wdowę, byłą szpieg i obecną członkini Avengers. Większość osób podejrzewa, że wraz z premierą filmu "Czarna Wdowa", przygoda Johansson z MCU dobiegnie końca. Cytując Mistrza Yodę: "There Is another...".

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, Kate Johansson wygląda bardzo podobnie do Scarlett Johansson, co pozwoliło jej na szybkie zdobycie popularności na TikToku. Obecnie zgromadziła ponad 6 milionów obserwujących, skrzętnie wykorzystując trendy obecne w aplikacji i przebierając się za bohaterkę tytułową filmu "Czarna Wdowa".  

Poniżej możecie zobaczyć kilka nagrań z Kate Johansson w roli Black Widow:

Polecamy

Trudno jednak sobie wyobrażać, by Johansson (chodzi o Kate) miała dołączyć w jakiś sposób do MCU. Wszystko dlatego, że rolę Czarnej Wdowy najprawdopodobniej przejmie Florence Pugh, która wcielała się w Yelenę/młodszą przybraną siostrę Czarnej Wdowy w nowej produkcji Marvela. 

Najnowszy obraz Marvel Studios zadebiutował w kinach 9 lipca 2021 roku i szybko zarobił setki milionów dolarów w międzynarodowym box-offisie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.