"Mocny, bezczelny, trzymający w napięciu". Zobacz teaser filmu o "Królu dopalaczy" [WIDEO]

02.03.2021 13:49
król dopalaczy teaser Fot. materiały prasowe

W sieci zadebiutował teaser filmu "Król dopalaczy". W tytułową rolę wciela się Tomasz Włosok. W obsadzie znaleźli się też Weronika Rosati i Łukasz Simlat.

"Czy teraz zrobiłbym to samo? Teraz nakręciłbym o tym film" mówi w teaserze "Króla dopalaczy" Tomasz Włosok wcielający się w tytułową rolę. Debiutancki film Pata Howla zapowiadany jest jako kryminalny thriller psychologiczny, który opowie przerażającą historię inspirowaną biografią jednej z najniebezpieczniejszych osób w Polsce. Zobacz wideo zwiastujące produkcję.

Polecamy

"Król dopalaczy": Teaser filmu

W teaserze "Króla dopalaczy" mamy okazję po raz pierwszy zobaczyć Tomasza Włosoka (nagrodzonego Złotym Lwem za rolę w "Jak zostać gangsterem. Historia prawdziwa") jako okrytego złą sławą twórcę imperium legalnych narkotyków w Polsce. Ubrany w smoking przemawia bezpośrednio do widzów, podziwiając panoramę Warszawy z mieszkania na szczycie drapacza chmur i przytaczając po krótce swoją historię, z której zdaje się być bardzo zadowolony.

Celem powyższego wideo jest nie tylko zaintrygowanie widzów, lecz także zachęcenie ich do współfinansowania "Króla dopalaczy". W opisie teasera czytamy, że twórcy startują z kampanią crowdinwestycyjną, w ramach której każdy będzie mógł kupić akcje firmy produkującej film, a po jego premierze uczestniczyć w zyskach z jego emisji. Jak przekonują:

Znaczną część kapitału mamy już zebraną, ale uważamy, że ten projekt jest na tyle ciekawy i ważny społecznie, że warto otworzyć się również na mniejszych inwestorów. Wierzymy, że ta historia, opowiedziana wspólnie będzie miała jeszcze większą moc!
Polecamy

"Król dopalaczy" - obsada i twórcy

Prócz Tomasza Włosoka, który zagra tytułowego "Króla dopalaczy", w filmie wystąpią także początkująca Zuzia Groszyńska i Adam Wietrzyński znany z netflixowego serialu "W głębi lasu". Wraz z teaserem filmu pojawiła się też informacja, że w obsadzie zobaczymy również Weronikę Rosati i Łukasza Simlata. W roli reżysera debiutować będzie Pat Howl, który napisał też scenariusz filmu razem Katarzyną Samson ("Tamtej nocy"). Kompozytorką ścieżki dźwiękowej została Hania Rani. Data premiery nie została jeszcze ustalona.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.